Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Żółty traktor Ursus C-360 z przyczepą Double Eagle E239

Żółty traktor Ursus C-360 z przyczepą Double Eagle E239

Kod producenta: DOE239
Dostępność: brak produktu
 Zapytaj o produkt
Żółty traktor Ursus C-360 z przyczepą Double Eagle E239

Żółty traktor Ursus C-360 z przyczepą Double Eagle E239

 


Wysyłamy w poniedziałek, 04.12

Idealnie stworzony duży ciągnik Ursus C-360 z przyczepą to zestaw oferowany przez firmę Double Eagle E239. Zabawkę odwzorowano z najmniejszymi szczegółami w skali 1:10. Traktor stworzono na licencji URSUS wzorowanej na popularnej „sześćdziesiątce”. Pojazd przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Maszynę rolniczą odwzorowano względem prawdziwej repliki spotykanej w polskich gospodarstwach rolnych. Ten model to niezbędny egzemplarz dla każdego kolekcjonera rolnictwa.

W ursusie przednia oś wraz z kołami jest skrętna. Zmiana kierunku jazdy odbywa się za pomocą manualnej kierownicy. Dodatkowo zamontowane przednie zawieszenie pozwala na jazdę po nierównym terenie. Żółta kabina ma otwierane drzwi i wyposażona została w duży fotel i kierownicę. W kabinie zamontowano cztery zaczepy typu „click" i cztery otwory - po jednym w tylnych błotnikach oraz dwa w podłodze. Kabinę można zdjąć i ponownie zamontować. Demontaż odbywa się poprzez lekkie wciśnięcie wszystkich zaczepów. Aby urozmaicić zabawę z tyłu klasyka zamontowano hak, dzięki któremu można podczepić dołączoną do zestawu przyczepę oraz inne maszyny rolnicze. Żółty ciągnik jest kompatybilny ze wszystkimi przyczepami niemieckiej marki Bruder.

W plastikowym pojeździe zamontowano również szerokie, gumowe opony z przodu o średnicy 6 cm, a z tyłu 10 cm. Pojazd ma charakterystyczne felgi jak oryginalny sprzęt rolniczy.

Dopełnieniem zestawu będzie przyczepa z funkcją wywrotki w kolorze maski traktora. Przyczepa posiada dwuosiowe zawieszenie, które pozwoli na większe możliwości ładunkowe, a otwierane burty ułatwią dziecku rozładowywanie zbiorów oraz urozmaicą zabawę.

Zabawka posiada certyfikaty zgodne z wiodącymi Międzynarodowymi Normami Bezpieczeństwa. Pojazd przeznaczony jest do zabawy w domu jak i poza nim, dlatego możliwości zabawy jest wiele.

Double Eagle to chińska marka produkująca szczegółowo odzwierciedlone pojazdy. Producent tworzy innowacyjne, wysokiej jakości i o atrakcyjnym wyglądzie zabawki dla dzieci i kolekcjonerów. Marka słynie przede wszystkim z różnych modeli ciągników, ciężarówek i samochodów. Niektóre egzemplarze są zdalnie sterowane (RC), mają oświetlenie LED czy efekty dźwiękowe. W ich asortymencie znajdują się modele dla dzieci, młodzieży, a nawet dla dorosłych hobbystów. Firma działa na rynku od 20 lat i cieszy się popularnością wśród pasjonatów modelarstwa oraz zabawek zdalnie sterowanych na całym świecie.

W skrócie ciągnik:

  • otwierane drzwi kabiny;
  • terenowe zawieszenie;
  • skrętna przednia oś;
  • zdejmowana kabina;
  • zamontowany z tyłu hak do podczepienia przyczep i sprzętu rolniczego.

W skrócie przyczepa:

  • gumowy, miękki, profilowany bieżnik;
  • dwuosiowe zawieszenie;
  • otwierane trzy burty;
  • funkcja wywrotu.
Producent:
Double Eagle
Kod producenta:
E239
Wiek:
4+
Wymiary:
przyczepy: 22,5 x 15 x 12,5 cm
traktora: 30 x 14 x 20 cm
Skala:
1:10

Super Pakowanie

Chcieliśmy Cię poinformować, że mamy tutaj mistrzów pakowania! Nasz zespół pakujący to specjaliści w dziedzinie "opakowań na złoty medal" oraz prawdziwi czarodzieje w swojej dziedzinie. Uzbrojeni w folię bąbelkową, tekturę, taśmę i mnóstwo kreatywności, tworzą magiczne kokony ochronne dla Twoich skarbów. Jeśli byśmy mogli, wręcz podróżowalibyśmy z Twoją przesyłką, trzymając ją w bezpiecznym uścisku przez całą drogę! :)

Czy to kolekcjonerskie lalki czy pierwszy rower do nauki akrobacji w chmurach ;), traktujemy wszystko z takim samym szacunkiem i ostrożnością. Nasze paczki nie tylko chronią, ale też pozwalają Twoim przedmiotom poczuć się wyjątkowo, jakby podróżowały w pierwszej klasie.

pakowanie paczki 1 pakowanie 2 pakowanie 3

pakowanie 4 pakowanie 5 pakowanie 6

Pakowanie Prezentowe

Wiesz co? Nie tylko dostarczamy prezenty – tworzymy magiczne opakowania, które same w sobie są częścią całego doświadczenia! To trochę jak zawijanie marzeń w kolorową taśmę i obsypywanie ich szczęśliwą iskrą.

Nasi kreatywni specjaliści od pakowania prezentów to prawdziwi artyści. Każdy węzeł, kokardka i urocza ozdoba są starannie dobierane, żeby twój prezent prezentował się, no cóż, jak milion dolarów! Niezależnie od tego, czy to urodziny, święta czy po prostu "dla Ciebie od Ciebie", tworzymy opakowania, które wywołują uśmiech już na pierwszy rzut oka.

Jeżeli chcesz dodać życzenia do pięknie zapakowanej paczki, napisz je w polu „Dodaj notatkę do prezentu" (opcja dostępna w koszyku).

notatka o życzeniach

Dziękujemy za zaufanie i możliwość zapakowania Twoich skarbów. Cieszymy się, że możemy być częścią ich podróży!

pakowanie_prezentowe1 pakowanie_prezentowe2 pakowanie_prezentowe3

pakowanie_prezentowe4 pakowanie_prezentowe5

Jeśli masz jakieś nietypowe życzenia dotyczące pakowania, jesteśmy gotowi do wyzwania! Chcemy, żeby każda przesyłka opuściła naszą przestrzeń pakowania z uśmiechem i pewnością, że czeka ją przygoda na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

 opakowanieozdobne.jpg

Ale to nie wszystko! :)

Wielu klientów doceniło zakupy w naszym sklepie i nasze super pakowanie. Sprawdź nasze znakomite opinie na portalu CENEO.

Dziękujemy wszystkim klientom za poświęcony czas na wystawienie opinii, bardzo nas to cieszy i motywuje do pracy :)

Z pozdrowieniami,

Zespół Mistrzów Pakowania z Todler.pl :)