Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Żółty traktor Ursus C-360 z przyczepą Double Eagle E239

Żółty traktor Ursus C-360 z przyczepą Double Eagle E239

Kod producenta: DOE239
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
239,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Żółty traktor Ursus C-360 z przyczepą Double Eagle E239

Żółty traktor Ursus C-360 z przyczepą Double Eagle E239

 

Idealnie stworzony duży ciągnik Ursus C-360 E239 z przyczepą to zestaw oferowany przez firmę Double Eagle. Zabawkę odwzorowano z najmniejszymi szczegółami w skali 1:10. Traktor stworzono na licencji URSUS wzorowanej na popularnej „sześćdziesiątce”. Pojazd przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Maszynę rolniczą odwzorowano względem prawdziwej repliki spotykanej w polskich gospodarstwach rolnych. Ten model to niezbędny egzemplarz dla każdego kolekcjonera rolnictwa.

W ursusie przednia oś wraz z kołami jest skrętna. Zmiana kierunku jazdy odbywa się za pomocą manualnej kierownicy. Dodatkowo zamontowane przednie zawieszenie pozwala na jazdę po nierównym terenie. Żółta kabina ma otwierane drzwi i wyposażona została w duży fotel i kierownicę. W kabinie zamontowano cztery zaczepy typu „click i cztery otwory- po jednym w tylnych błotnikach oraz dwa w podłodze. Kabinę można zdjąć i ponownie zamontować. Demontaż odbywa się poprzez lekkie wciśnięcie wszystkich zaczepów. Aby urozmaicić zabawę z tyłu klasyka zamontowano hak, dzięki któremu można podczepić dołączoną do zestawu przyczepę oraz inne maszyny rolnicze. Żółty ciągnik jest kompatybilny ze wszystkimi przyczepami niemieckiej marki Bruder.

W plastikowym pojeździe zamontowano również szerokie, gumowe opony z przodu o średnicy 6 cm, a z tyłu 10 cm. Pojazd ma charakterystyczne felgi jak oryginalny sprzęt rolniczy.

Dopełnieniem zestawu będzie przyczepa z funkcją wywrotki w kolorze maski traktora. Przyczepa posiada dwuosiowe zawieszenie, które pozwoli na większe możliwości ładunkowe, a otwierane burty ułatwią dziecku rozładowywanie zbiorów oraz urozmaicą zabawę.

Zabawka posiada certyfikaty zgodne z wiodącymi Międzynarodowymi Normami Bezpieczeństwa. Pojazd przeznaczony jest do zabawy w domu jak i poza nim, dlatego możliwości zabawy jest wiele.

Double Eagle to chińska marka produkująca szczegółowo odzwierciedlone pojazdy. Producent tworzy innowacyjne, wysokiej jakości i o atrakcyjnym wyglądzie zabawki dla dzieci i kolekcjonerów. Marka słynie przede wszystkim z różnych modeli ciągników, ciężarówek i samochodów. Niektóre egzemplarze są zdalnie sterowane (RC), mają oświetlenie LED czy efekty dźwiękowe. W ich asortymencie znajdują się modele dla dzieci, młodzieży, a nawet dla dorosłych hobbystów. Firma działa na rynku od 20 lat i cieszy się popularnością wśród pasjonatów modelarstwa oraz zabawek zdalnie sterowanych na całym świecie.

W skrócie ciągnik:

  • otwierane drzwi kabiny;
  • terenowe zawieszenie;
  • skrętna przednia oś;
  • zdejmowana kabina;
  • zamontowany z tyłu hak do podczepienia przyczep i sprzętu rolniczego.

W skrócie przyczepa:

  • gumowy, miękki, profilowany bieżnik;
  • dwuosiowe zawieszenie;
  • otwierane trzy burty;
  • funkcja wywrotu.
Producent:
Double Eagle
Kod producenta:
E239
Wiek:
4+
Wymiary:
Wymiary przyczepy: 22,5 x 15 x 12,5 cm
Wymiary traktora: 30 x 14 x 20 cm
Skala:
1:10