Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Filtruj według

Producent

Producent

Wiek

Wiek

Pchacze i koniki

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Drewniane pchacze do nauki chodzenia

W tej kategorii znajdą Państwo drewniane zabawki typu koniki bujane i do zabawy, chodziki dziecięce, pchacze oraz wózki do pchania dla dzieci. Drewniane chodziki dziecięce, pchacze oraz wózki dla dzieci przypominają zabawki sprzed wielu lat. Zabawki łączą w sobie klasyczny wygląd, wspaniały design oraz nowoczesność. Zostały wykonane z naturalnych materiałów, ponieważ są drewniane, a ich powłoka została pokryta ekologiczną farbą. Dodatkowo koła wyposażono w gumową taśmę, która zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy, a przede wszystkim chroni podłogi przed porysowaniem. Maluchy mogą korzystać z zabawek w domu oraz na zewnątrz, np. podczas spaceru, czy zabawy w ogrodzie. Zaletą chodzika i pchacza jest ich stabilność, dzięki czemu smyk może trenować chodzenie oraz utrzymywanie równowagi. Przez zabawę dziecko nauczy się stawiać pierwsze kroki, a rodzice z dumą będą oglądać postępy swojego maluszka. Oferowane przez nasz sklep z zabawkami produkty przeznaczone są dla dziewczynek i chłopców od pierwszych miesięcy życia. Idealnie sprawdzą się podczas nauki chodzenia oraz wielu godzin niezapomnianej zabawy. 

Koniki na kiju do odgrywania teatrzyków

Koniki na kiju zostały stworzone z pasją dla wszystkich fanów koni i jazdy konnej. Głowa pluszowego konia została wykonana z przyjemnego w dotyku materiału, dzięki czemu maluchy mogą go głaska oraz przytulać. Natomiast drewniany uchwyt wykonano z naturalnego materiału, a na końcu umieszczono kółko ułatwiające sterownie. Pluszowe zabawki na kiju zachęcają do zabawy w ruchu zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Pociechy mogą zorganizować przedstawienie teatralne lub urządzić wyścigi. Dzięki konikom na kiju maluchy uczą się kreatywności, rozwijają dziecięcą wyobraźnię oraz aktywnie spędzają czas podczas zabawy. Prawdziwą gratką dla wszystkich pasjonatów koni będą efekty dźwiękowe, które przypominają prawdziwe rżenie oraz kłusowanie koni. Zabawa pluszowymi zwierzątkami dostarczy wiele godzin niezapomnianej rozrywki, a uśmiech nie zejdzie z dziecięcych buzi.