Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Wózki spacerowe dla dzieci

Aktywne filtry

Wózki spacerówki dla najmłodszych 

Marka Easy Walker przedstawia eleganckie i funkcjonalne wózki spacerowe wyróżniające się nowoczesnym wyglądem oraz prostym stylem. Spacerówki zaprojektowane są na licencji Disney’a, dzięki czemu zachwycają użytkowników bajkowym designem, nawiązującym do popularnej postaci z bajki, jaką jest Myszka Mickey. Modne wzory, połączone z jasną kolorystyką, a do tego motywy mocno zdobionego ornamentu zachwycą każdego rodzica.

Najwyższej jakości kompaktowa i lekka spacerówka dla dziecka

Wózki spacerowe wykonane są z doskonałej jakości materiałów, co wpływa na bezpieczeństwa podczas każdej podróży. Dzięki wysokiej użyteczności spacerówki wyróżniają się na tle pozostałych wózków dostępnych na rynku. Przede wszystkim wózki spacerowe EasyWalker są ultralekkie i ważą zaledwie 6 kg, co sprawia że są bardzo zwrotne i łatwe do manewrowania. Lekkość wózków dla dzieci sprawia, że sprawdzą się podczas każdej wyprawy np. zakupów, czy spaceru. Dużą zaletą spacerówek jest możliwość złożenia jedną ręką do niewielkich, kompaktowych rozmiarów, co ułatwia przechowywanie oraz transport. Easy Walker są doskonałym towarzyszem podczas każdej podróży i bez problemów zmieszczą się w bagażniku samochodu, czy schowku w samolocie jako bagaż podręczny. Ponadto Easy Walker wózek spacerowy posiada 4 stopniową regulację, która pozwoli ustawić siedzisko od pozycji leżące do uniesionej. Tego typu funkcja pozwalają na użytek produktu od pierwszych dni życia dziecka. Aby w pełni cieszyć się swobodą spacerów i wygodą dziecka producent zadbał o każdy szczegół typu: folia przeciwdeszczowa, autoblokada, amortyzowane koła, miękkie pokrycie siedziska, podnóżek, rozkładaną budkę przeciwsłoneczną z filtrem UV oraz wiele innych udogodnień. Budka spacerówki Easy Walker wyposażona jest w unikatowe okienko peek-a-boo pozwalające na stały kontakt rodzica z dzieckiem, a pod siedzeniem można znaleźć spory kosz na zakupy o pojemności aż 5 kg. Wybierając jeden z produktów oferowanych przez nasz sklep z zabawkami, zapewnicie dziecku bezpieczeństwo oraz wygodę podczas każdego spaceru, a dodatkowo przekonacie się, że jest to inwestycja na lata.