Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 399,00 zł - 829,00 zł

Wiek

Wiek

Kolor

Kolor

Opony

Opony

Długość nóżki

Długość nóżki

Rowerki biegowe PUKY

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Rowerki biegowe PUKY dla najmłodszych

Rowerki biegowe PUKY to świetny prezent dla naszych pociech, które dopiero zaczynają swoją przygodę z danym pojazdem. Dzięki nim, nasze dziecko dobrze oswoi się z rowerem i będzie miało możliwość ćwiczenia utrzymywania równowagi, co z kolei pozytywnie wpłynie na jego przyszłą naukę jazdy na tradycyjnym już rowerze. Rowerki biegowe sprawiają, że dzieci o wiele chętniej spędzają swój czas na świeżym powietrzu. Jest to doskonały prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, o których aktywność ruchową pragniecie zadbać. Proponowane przez nasz sklep rowerki dla dzieci to najwyższej jakości pojazdy, zapewniające maluchom stuprocentowe bezpieczeństwo i wygodę podczas ich użytkowania. Rowerki biegowe to niezwykła forma rozrywki, dzięki której nasze dziecko będzie mogło spędzić również czas ze swoimi rówieśnikami, bawiąc się np. w wyścigi. Wszystkie rowerki PUKY są perfekcyjnie wyważone, dzięki czemu maluszek ma pełen komfort w czasie jazdy.

Doskonałej jakości rowerki biegowe PUKY

W asortymencie naszego sklepu znajdują się różnego typu rowerki biegowe. Są one dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, a także w różnych rozmiarach sprawiają, dzięki czemu każdy rodzic z pewnością znajdzie u nas rowerek dla swojego malucha. Ponadto rowerki biegowe PUKY są wyposażone w wiele atrakcyjnych gadżetów, które skutecznie umilą naszemu dziecku jazdę na nim. Tego typu biegacze są wspaniałą formą aktywności oraz sposobem, by spędzać więcej czasu aktywnie na świeżym powietrzu. Już bowiem od najmłodszych lat, warto nauczyć i wzbudzić w dziecku chęć do sportu, dzięki czemu będzie miało ono świetną kondycję, zaś w przyszłości nie będzie zmagało się z problemami zdrowotnymi. Pośród wszystkich rowerków dla dzieci znajdziecie u nas m.in. rowerki PUKY LR M, które są już doskonałą propozycją dla maluchów w wieku dwóch lat. Te rowerki dla dwulatka cechuje bardzo solidna konstrukcja, komfort użytkowania oraz w bezpieczeństwo, dzięki czemu każde dziecko i rodzic będzie nim oczarowane.