Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 369,00 zł - 509,00 zł

Kolor

Kolor

PUKY LR M

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Rowerki biegowe PUKY LR M dla dzieci

Rowerek biegowy PUKY to doskonały wybór dla każdego malucha, który rozpoczyna swoją przygodę z rowerem. Pozwalają one na to, aby maluch oswoił się z pojazdem i trenował utrzymywanie równowagi, dzięki czemu nie będzie miał w przyszłości większych problemów z nauką jazdy na klasycznym rowerze. Rowerki biegowe PUKY LRM sprawią, iż pociecha będzie chętnie spędzała czas na świeżym powietrzu. Jest to świetna propozycja zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, o których aktywność chcielibyście zadbać. Oferowane przez nas rowerki biegowe Puky LR M to wysokiej jakości pojazdy, gwarantujące dzieciom całkowite bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Jest to wspaniała forma rozrywki, dzięki której nasza pociecha będzie mogła bawić się ze swoimi rówieśnikami np. w wyścigi. Każdy rowerek biegowy PUKY jest idealnie wyważony, dzięki czemu maluszek bez problemu będzie go użytkował.

Rowerek biegowy PUKY LR M dla najmłodszych

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo różnego rodzaju rowerki biegowe. Bogata kolorystyka oraz różne rozmiary sprawiają, że każdy rodzic znajdzie rowerek idealny dla swojej pociechy. Są one wyposażone w różne, interesujące gadżety, które znacząco uatrakcyjnią dziecku zabawę na nim. Tego rodzaju rowerek biegowy jest doskonałą formą aktywności i sposobem na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Już od najmłodszych lat bowiem, warto zaszczepiać w dziecku zamiłowanie do ruchu, dzięki czemu nie będzie ono miało problemów zdrowotnych w przyszłości, a jego kondycja będzie na bardzo dobrym poziomie. Wśród naszych rowerków dla dzieci znajdują się m.in. rowerki PUKY LR M, który jest już świetną propozycją dla maluchów w wieku dwóch lat. Są one niezwykle solidne, wygodne oraz w pełni bezpiecznie, dzięki czemu każde dziecko będzie nim zachwycone.