Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 479,00 zł - 579,00 zł

Kolor

Kolor

Waga

Waga

Maksymalne obciążenie

Maksymalne obciążenie

Sposób składania

Sposób składania

Micro Mini Deluxe

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-30 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Niezawodne Hulajnogi Micro

Od pewnego już czasu, w naszym kraju hulajnogi stały się niezwykle popularne, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Coraz częściej tych najmłodszych widzimy właśnie z hulajnogą i nic w tym dziwnego, bowiem różnorodność modeli i innowacyjne rozwiązania są naprawdę niesamowite. W danej kategorii znajdziecie Państwo hulajnogi dla dzieci już od lat trzech do pięciu. Piękna, zróżnicowana kolorystyka sprawia, że znajdziecie u nas model idealny zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Nasze hulajnogi micro to niezwykle solidne, bezpieczne oraz komfortowe w jeździe pojazdy, na których nawet bardzo długa przejażdżka jest czystą przyjemnością. Pozwala to skutecznie zachęcić naszą pociechę do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i zwyczajny spacer zmienić we wspaniałą zabawę. Hulajnogi trójkołowe przykuwają uwagę swoim niebanalnym designem, a oświetlenie LED zamontowane w przednich kółkach sprawia, że są one jedyne w swoim rodzaju, dbając przy tym o dobrą widoczność naszego dziecka po zmroku.

Wspaniałe hulajnogi trójkołowe dla dzieci

Oferowane w naszym sklepie hulajnogi dla dzieci pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, a wszystkie pojazdy są dokładnie przetestowane, albowiem bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem. Wszystkie hulajnogi micro posiadają odpowiednie zabezpieczenia oraz elementy wyposażenia, które skutecznie minimalizują ryzyko jakiegokolwiek urazu podczas jazdy. Nauka jazdy na tych hulajnogach jest niezwykle przyjemna i nie sprawi nikomu nie sprawi większych trudności. Hulajnogi trójkołowe są bowiem wyjątkowo stabilne, co znacząco ułatwia utrzymywanie równowagi, a samo poruszanie się nią jest proste i przyjemne. Tego rodzaju hulajnogi dla dzieci są doskonałą alternatywą, gdy nasza pociecha nie jest fanem rowerów ani też zwykłych spacerów. Dzięki nim dziecko chętnie spędza czas aktywnie i może doskonale bawić się ze swoimi rówieśnikami w najróżniejsze gry i zabawy.