Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 339,00 zł

Wiek

Wiek

LEGO Friends

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Wyjątkowe zestawy LEGO Friends z figurkami przyjaciółek

Pięć przyjaciółek Andrea, Emma, Mia, Olivia i Stephanie tworzą wyjątkowy świat LEGO Friends. Ich przygody w Heartlake City już czekają na Waszą pociechę. Dziecko może odgrywać scenki z życia codziennego tj. wizyta u fryzjera, leczenie w szpitalu czy zakupy w galerii handlowej lub samemu stworzyć niezwykłe scenariusze. Produkty LEGO zawierają wiele ciekawych detali, dzięki którym kreatywna zabawa pochłonie dziecko na wiele godzin. W skład zestawów z serii LEGO Friends wchodzą klocki do tworzenia wyjątkowych budynków np. kina, supermarketu, parku wodnego oraz akcesoria i figurki z postaciami przyjaciółek. 

Rozbudowany świat z serii klocków LEGO Friends dla dziewczynek

Aby zagłębić się w świat LEGO Friends należy poznać bohaterki i ich przygody. Andrea jest pewną siebie utalentowaną śpiewaczką i tancerką, która cechuje się pracowitością i charyzmą. Emma wyróżnia się kreatywnością i pokazuje, ile radości i zabawy można czerpać z tworzenia sztuki. Stephanie jest uroczą blondynką uwielbiającą sport, fitness i lekkoatletykę, a przy tym motywuje do działania swoje przyjaciółki. Mia kocha zwierzęta, przyrodę i spędzanie czasu na świeżym powietrzu oraz jest właścicielką klaczy Belli. Olivia pracuje w laboratorium i zajmuje się pisaniem programów, a jej pasją jest nauka, dzięki czemu może pomóc całemu miastu Heartlake. Jak widać każda z bohaterek klocków LEGO Friends jest inna i wyróżnia się odmiennymi cechami, dlatego maluch z pewnością wybierze postać pasującą do siebie. Zestawy LEGO rozwijają pasję dzieci, które mogą identyfikować się z daną bohaterką. Klocki Friends zachwycą małe ogrodniczki, fryzjerki, czy ratowniczki medyczne. Seria LEGO Friends jest idealną propozycją na prezent dla każdej pociechy lubiącej tworzyć budowle z klocków i spędzać czas przy przygodach ulubionych bohaterek. Zestawy LEGO Friends charakteryzują się wyjątkowymi kolorami i gwarancją jakości. Zabawki spełniają najwyższe standardy, dzięki czemu bez problemu można je ze sobą łączyć i rozdzielać. Dzięki wielu testom klocki spełniają światowe standardy bezpieczeństwa.