Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 133,00 zł - 889,00 zł

Wiek

Wiek

LEGO Technic

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Klocki LEGO Technic najwyższej jakości zestawy do budowania

Duńska marka klocków powraca z kolejną serią klocków LEGO Technic dla prawdziwych budowniczych, która powstała już w 1977 roku. Od pierwszych lat istnienia zaciekawiła najmłodszych i zyskała uznanie dzieci na całym świecie. Zaawansowane modele Technic skutecznie przyciągnęły do siebie również dorosłych sprawiając, że układanie klocków stało się rozrywką rodzinną. LEGO Technic to gratka dla każdego konstruktora, majsterkowicza i miłośnika motoryzacji. Seria klocków LEGO Technic cieszy się popularnością wśród kolekcjonerów. Zabawki Technic korzystają z systemów zawieszenia, zasilania pneumatycznego oraz realistycznych układów tj. automatyczne drzwi, czy napęd na cztery koła. LEGO Technic to nie tylko wierne odzwierciedlenie pojazdów wyścigowych, motorów i helikopterów, ale również realistyczne modele pojazdów wielkich firm tj. Volvo, Ducati czy Land Rover.

Kreatywne klocki LEGO Technic dla dzieci i dorosłych

Przygoda z zabawkami LEGO Technic rozpoczyna się na etapie konstruowania wyjątkowych pojazdów i jest tylko wstępem do emocjonującej zabawy. Produkty Technic to najlepszy sposób na naukę przez zabawę, dzięki działającym kołom, osiom i skrzyniom biegów. Klocki LEGO Technic pobudzają ciekawość oraz kreatywność dzieci i dorosłych, a dodatkowo rozwijają wyobraźnię i zdolność konstrukcyjne. Zaletą tej serii jest możliwość przerobienia każdego pojazdu w inny, co dostarczy pociechom wiele godzin niezapomnianej rozrywki. Tradycyjne okrągłe wypustki zastąpiono plastikowymi trzpieniami, belkami i zaciskami. Dzięki, temu maluchy zyskały większą swobodę konstruowania oraz umożliwiło to tworzenie bardziej zaawansowanych modeli. Zestawy LEGO Technic zachęcają do spędzania czasu razem z najbliższymi, dzięki wspólnemu tworzeniu imponujących maszyn, a następnie odgrywaniu scenek oraz wymyślonych historii. Zabawki przeznaczone są dla chłopców w różnym wieku i są idealnym pomysłem prezentowym na każdego typu okazje. Jeżeli Państwo zdecydują się na jeden z produktów LEGO Technic oferowanych przez nasz sklep z zabawkami wzbogacicie dziecięce półki o wyjątkowe miniatury maszyn.