Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

LEGO Creator

Aktywne filtry

Kreatywne klocki LEGO Creator dla dzieci 

LEGO Creator „3 w 1” to seria specjalistycznych klocków charakteryzujących się wieloma motywami. Przeznaczona jest dla małych, ciekawych świata i nowinek konstruktorów, jak również dla szybko nudzących się smyków. Kiedy budowla przestaje być interesująca można przekształcić ją w zupełnie coś nowego. Wielofunkcyjne zestawy 3 w 1 umożliwiają zbudowanie trzech modeli za pomocą jednego zestawu. Klocki LEGO Creator pozwalają na stworzenie mnóstwa realistycznych budynków, pojazdów i stworzeń. Wśród nich można wyróżnić sklep z zabawkami, rakietowy samochód, czy diabelski młyn. Dzięki klockom LEGO Creator łódź mieszkalna może przemienić się w wioskę rybacką, a następnie w wodnosamolot. Z kolei wakacyjny kemping stanie się nagle latarnią morską, a zaraz potem samochodem w stylu retro. Jedynie, co ogranicza Twoją pociechę jest wyobraźnia i inwencja twórcza. LEGO Creator pobudzą kreatywne myślenie, pozytywnie wpłyną na rozwój umiejętności konstrukcyjnych oraz zapewnią inteligentną rozrywkę. Jeśli jednak dziecko uzna, że czas na zmianę, może stworzyć własne budowle dla całkiem nowych przygód. Idealnym dopełnieniem są dołączone do zestawów figurki LEGO, które pozwolą na odgrywanie scenek i wcielenie się w nowe role.

Najwyższej jakości klocki LEGO Creator

Klocki Creator 3 w 1 w porównaniu do podstawowych zestawów LEGO są bardziej zaawansowane konstrukcyjnie, dlatego idealnie wypełnią czas dla dzieci i dorosłych. W ofercie naszego sklepu z zabawkami znajdą Państwo zróżnicowane produkty pod względem wieku dziecka oraz ilości elementów zawartych w zestawach. Każde opakowanie LEGO Creator jest idealną propozycją prezentową na urodziny, Dzień Dziecka, albo Święta Bożego Narodzenia. W serii klocków LEGO Creator 3 w 1 znajdą się zestawy zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Zestawy wyróżniają się jasną i radosną kolorystyką oraz wieloma elementami o różnorodnych kształtach, a przy tym wszystkim spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Zabawa klockami LEGO Creator 3 w 1 to gwarancja doskonałej zabawy i oryginalnych przygód.