Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 219,00 zł - 349,00 zł

LEGO Minecraft

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Klocki LEGO Minecraft dla dzieci

LEGO Minecraft to klocki, które przenoszą dzieci w niesamowity świat kultowej gry survivalowej. Maluch może oddać się wielogodzinnej zabawie z dala od komputera i stworzyć wyjątkowe modele z uniwersum Minecraft. Klocki LEGO pozwalają zbudować niezwykłe struktury i mechanizmy, uprawiać rośliny, hodować zwierzęta oraz wydobywać cenne rudy. Prawdziwą frajdą jest walka z wrogimi mobami, a w szczególności Creeperami. Kopalnia Creeperów, statek piracki oraz kryjówka rozbójników to wszystko jest dostępne w wirtualnym świecie Minecraft, a teraz jest również dostępne w świecie klocków LEGO. Dzięki klockom Minecraft pociecha przeżyje niezapomniane przygody z udziałem ulubionych postaci z gry. Wyjątkowe produkty LEGO pozwolą na wędrówki po niezliczonych krainach w poszukiwaniu skarbów oraz przeżycie ekscytujących wypraw. Zabawki LEGO Minecraft dają dużą swobodę budowania młodemu konstruktorowi, dzięki klockom dziecko może tworzyć dobrze znane budowle ze świata gry lub skonstruować własne światy. Dzięki dołączonym do zestawów figurkom postaci i zwierząt rozrywka staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Świetnym pomysłem zabawy będzie odgrywanie dobrze znanych scenek ze świata gry lub wymyślanie własnych historii.

Wyjątkowa zabawa z klockami LEGO 

W czasie zabawy klockami LEGO Minecraft dziecko kształtuje wyobraźnię, rozwija kreatywność oraz zdolności manualne. Zestawy Minecraft przeznaczone są dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku, a w szczególności dla fanów kultowej gry online. Zatem, jeśli szukacie Państwo zestawów, dzięki którym dziecko stworzy własny, niezwykły świat to warto poznać pełna ofertę z zestawami klocków dla dzieci. W każdym zestawie znajduje się poradnik, który na pewno będzie pomocny dla początkujących budowniczych. Dużym wsparciem będzie również pomoc rodzica lub innej osoby dorosłej, która potowarzyszy w czasie układania pierwszych zestawów. Nieco bardziej zaawansowane dzieci z przyjemnością podejmą się kreatywnego budowania według swojego pomysłu. Jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia. Dzięki temu, że wszystkie klocki wykonane są z bezpiecznego tworzywa, które jest odpowiednio testowane mają Państwo gwarancję bezpiecznej zabawy, a pociecha wyjątkowej rozrywki.