Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 104,00 zł - 199,00 zł

Wiek

Wiek

LEGO Classic

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Ponadczasowe zestawy klocków LEGO Classic

Najbardziej uniwersalną serią duńskiej marki klocków jest seria LEGO Classic. Klasyczne zestawy charakteryzują się mnóstwem elementów w rozmaitych kolorach i kształtach. Dodatkowo zawierają płytki konstrukcyjne, które mogą posłużyć za podstawę budowli lub stworzyć wielopoziomowe konstrukcje. Do zestawów dołączone są transparentne klocki, które dodadzą wdzięku i blasku dziecięcym dziełom. Dodatkowo wśród zestawów znajdują się klocki z oknami, drzwiami czy buźkami. Dzięki kreatywnej serii można skonstruować budynki, pojazdy, zwierzęta, czy rośliny. Klocki LEGO to wiele godzin niezapomnianej zabawy dla dzieci i dorosłych. Produkcja zabawek odbywa się przy światowych standardach jakości, a materiały użyte do wyrobu klocków spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa.

LEGO Classic najwyższej jakości klocki dla dzieci

Zestawy kreatywne LEGO pozwalają dzieciom zbudować wszystko, na co pozwala wyobraźnia, a jedynym ograniczeniem jest ilość elementów. Aby nigdy nie doszło do takiej sytuacji, producent LEGO oferuje zestawy o różnej ilości elementów, dzięki czemu dobiorą Państwo zestaw do potrzeb pociechy. Każdy zestaw LEGO Classic zawiera instrukcję budowania oraz poradnik z możliwościami wykorzystania klocków, aby każdy nowicjusz mógł z łatwością stworzyć wybraną zabawkę. Po stworzeniu sugerowanych modeli zostaje część klocków, które mogą posłużyć do złożenia własnych konstrukcji. Wraz z rozwojem wyobraźni i kreatywności dzieci będą tworzyć coraz to bardziej zaawansowane modele i to samodzielnie, bez pomocy poradnika. LEGO Classic zapewni radość płynącą z własnoręcznego tworzenia niezwykłych konstrukcji. Chłopcy i dziewczynki od najmłodszych lat z pewnością zachwycą się możliwościami zestawów LEGO Classic. A rodzice z dumą będą patrzeć na rozwój kluczowych umiejętności u swoich pociech. LEGO klocki zachęcają do wspólnego spędzania czasu dzieci i dorosłych. Dzięki mnogości elementów budowanie z LEGO stanie się rozrywką międzypokoleniową. Każdy zestaw LEGO Classic jest idealną propozycją na prezent urodzinowy, świąteczny lub z innej okazji dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku.