Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Traktory jeździki

Aktywne filtry

Jeździki dla dzieci niczym prawdziwe traktory

Najważniejszym celem przedsiębiorstwa produkującego traktory oraz jeździki dla dzieci jest inteligentne połączenie wyglądu rzeczywistej maszyny wraz z funkcjonalnością i przeznaczeniem dla dzieci. Dzięki idealnemu odwzorowaniu prawdziwych maszyn rolniczych maluchy mogą od najmłodszych lat życia zapoznać się z maszynami i pojazdami spotykanymi w czasie pracy na wsi. Traktorki oraz jeździki posiadają rekomendację „spiel gut”, co oznacza „bawią dobrze” dzieci w każdym wieku oraz spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Podczas badań ocenie zostały poddane walory rozrywkowe, wykorzystane materiały, konstrukcja, bezpieczeństwo, trwałość, rozmiar itd.

Jeździki na pedały najwyższej jakości Rolly Toys i Falk 

Traktorki dla najmłodszych to najwyższej jakości produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. W ofercie naszego sklepu z zabawkami znajdą Państwo traktory na pedały przeznaczone dla dzieci od 3 do 8 lat oraz jeździki dla dzieci do lat 4, które idealnie sprawdzą się podczas nauki koordynacji. Wśród modeli znajdują się modele dwóch marek traktorki Rolly Toys oraz Falk. Maszyny wykonane zostały z ogromną precyzją oraz troską o najmniejsze detale zachwycające użytkowników. Zabawki posiadają solidną konstrukcję i trwały materiał, co zapewni użytkowanie na długie lata. Jeździki dla dzieci wykonane są z bezpiecznego tworzywa sztucznego, a dodatkowo zwierają metalowe elementy. Traktory i jeździki posiadają wiele cech, które zachwycą nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Pojazdy posiadają skrętną oś przednią, dzięki czemu zabawka jest bardzo zwrotna, a prowadzenie traktora proste. Jeszcze większą frajdą w czasie zabawy zapewni dziecku klakson umieszczony na kierownicy, dzięki czemu maluch może informować o swojej pozycji. Dzięki przemyślanej konstrukcji i kompaktowej wielkości pojazd sprawdzi się do jazdy zarówno w domu, jak i na podwórku.