Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 299,00 zł - 884,00 zł

Wiek

Wiek

Traktory jeździki

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Jeździki dla dzieci niczym prawdziwe traktory

Najważniejszym celem przedsiębiorstwa produkującego traktory oraz jeździki dla dzieci jest inteligentne połączenie wyglądu rzeczywistej maszyny wraz z funkcjonalnością i przeznaczeniem dla dzieci. Dzięki idealnemu odwzorowaniu prawdziwych maszyn rolniczych maluchy mogą od najmłodszych lat życia zapoznać się z maszynami i pojazdami spotykanymi w czasie pracy na wsi. Traktorki oraz jeździki posiadają rekomendację „spiel gut”, co oznacza „bawią dobrze” dzieci w każdym wieku oraz spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Podczas badań ocenie zostały poddane walory rozrywkowe, wykorzystane materiały, konstrukcja, bezpieczeństwo, trwałość, rozmiar itd.

Jeździki na pedały najwyższej jakości Rolly Toys i Falk 

Traktorki dla najmłodszych to najwyższej jakości produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. W ofercie naszego sklepu z zabawkami znajdą Państwo traktory na pedały przeznaczone dla dzieci od 3 do 8 lat oraz jeździki dla dzieci do lat 4, które idealnie sprawdzą się podczas nauki koordynacji. Wśród modeli znajdują się modele dwóch marek traktorki Rolly Toys oraz Falk. Maszyny wykonane zostały z ogromną precyzją oraz troską o najmniejsze detale zachwycające użytkowników. Zabawki posiadają solidną konstrukcję i trwały materiał, co zapewni użytkowanie na długie lata. Jeździki dla dzieci wykonane są z bezpiecznego tworzywa sztucznego, a dodatkowo zwierają metalowe elementy. Traktory i jeździki posiadają wiele cech, które zachwycą nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Pojazdy posiadają skrętną oś przednią, dzięki czemu zabawka jest bardzo zwrotna, a prowadzenie traktora proste. Jeszcze większą frajdą w czasie zabawy zapewni dziecku klakson umieszczony na kierownicy, dzięki czemu maluch może informować o swojej pozycji. Dzięki przemyślanej konstrukcji i kompaktowej wielkości pojazd sprawdzi się do jazdy zarówno w domu, jak i na podwórku.