Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Akcesoria magazynowo - logistyczne Bruder 02415
  • Akcesoria magazynowo - logistyczne Bruder 02415
Akcesoria magazynowo - logistyczne Bruder 02415

Akcesoria magazynowo - logistyczne Bruder 02415

Kod producenta: BR02415
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
56,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Akcesoria magazynowo - logistyczne Bruder 02415

Akcesoria magazynowo - logistyczne Bruder 02415

 

Twoje dziecko lubi przewozić różne ładunki? Transportowany ładunek podnosi wózkiem widłowym i odkłada w wyznaczone miejsce? Proponowany zestaw akcesoria magazynowe Bruder 02415 wykonano z najwyższej jakości tworzywa sztucznego przy zachowaniu barw, dzięki czemu wyróżnia się solidną konstrukcją oraz eleganckim wyglądem. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia. Zestaw został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z rzeczywistymi częściami, które można spotkać w magazynie czy na placu składowym. Proponowane akcesoria stanowią ciekawe uzupełnienie serii maszyn transportowych.

W zestawie znajdują się opakowania do przechowywania, magazynowania oraz transportowania ładunków. Dzieci mogą czerpać więcej przyjemności z zabawy dzięki dołączonym paletom euro, koszom oraz skrzyniom z otwieranym wiekiem. Transportowane towary nie zostaną uszkodzone, a na magazynie będzie panował większy ład i porządek.

Podczas zabawy w magazyn dziecko rozwija oraz pobudza wyobraźnię, a także uczy się obowiązków, które należą do danego zawodu.

Zawartość zestawu:
  • 10 palet EURO;
  • 2 kosze siatkowe;
  • 2 otwierane skrzynie;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02415
Wiek:
4+
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
230 x 80 x 190 mm