Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Butelka z łyżeczką Baby Born 826898
  • Butelka z łyżeczką Baby Born 826898
Butelka z łyżeczką Baby Born 826898

Butelka z łyżeczką Baby Born 826898

Kod producenta: ZC826898
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
44,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Butelka z łyżeczką Baby Born 826898

Butelka z łyżeczką Baby Born 826898

 

Butelka z łyżeczką 826898 oferowana przez firmę Zapf Creation to idealny dodatek przeznaczony dla lalek z serii Baby Born. Wszystkie młode mamy, które dbają o pełny brzuszek swojej pociechy będą chciały mieć akcesorium do karmienia w swojej kolekcji.

Interaktywna butelka wydaje dźwięk jedzenia, a zarazem jest idealnie dopasowana do małych rączek. Aby usłyszeć odgłos połykania i picia wystarczy użyć przycisku na butelce. Butelka może być użytkowana w dwóch wariantach, tj. do picia oraz karmienia lalki. Korzystanie z obu funkcji jest możliwe dzięki 2 nakładkom dołączonym do zestawu (jedna do picia, druga do podawania pokarmu). Zestaw uzupełnia dołączona łyżeczka do karmienia lali.

Różowa butelka została wyprofilowana w taki sposób, aby ułatwić trzymanie butelki młodej damie, a tym samym umożliwić jej spokojnie nakarmić maleństwo. Karmienie lalki umili czas dziewczynek oraz nauczy ją ważnych obowiązków mamusi.

W skrócie:
  • dwa warianty zabawy butelką - nadaje się do picia i karmienia lalki;
  • wydaje dźwięki picia i połykania po użyciu przycisku;
  • dopasowana do niewielkiej rączki dziecka;
  • w zestawie łyżeczka do pokarmu;
Producent:
ZAPF CREATION
Kod producenta:
826898
Wiek:
3+
Baterie:
2 x LR44 (baterie testowe w zestawie)
Marka:
Baby Born