Dostępność: Dostępny

Chwytak do bel słomy z okrągłą belą Bruder 02332

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 26 Lutego (Piątek)

Chwytak do bel słomy
 oferowany przez firmę Bruder uzupełnia kolekcję nowości maszyn 2019 roku. Dodatek został odwzorowany zgodnie z oryginalną łyżką maszyny do transportowania zwiniętych bel słomy. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Aby zabawa stała się bardziej rzeczywista do zestawu dołączono belę słomy.

Chwytak posiada regulację szerokości przenoszonych bel. Za pomocą pokrętła dziecko w szybki sposób może otworzyć szerzej ramiona lub też je zwęzić. Dzięki funkcjonalności chwytak idealnie sprawdzi się także do przewożenia innych zabawek, które maluch ma pod ręką w swoim pokoju :)

Producent zadbał o to, aby montaż chwytaka nie sprawił dziecku większych problemów, a przy okazji był uniwersalny i pasował do wszystkich ładowaczy czołowych, a także ładowarek teleskopowych. Dodatkowo chwytak w ciągniku 03190 można zamontować także z tyłu maszyny - na haku. Małe drobiazgi urozmaicą zabawę dzieci oraz porwą je w wir na wiele godzin.

Zabawka wykonana została z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, cechuje się wysoką precyzją wykonania oraz solidną konstrukcją. Posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa na rynku europejskim.

W skrócie:
  • chwytak otwierany i zamykany za pomocą pokrętła;
  • bardzo łatwy montaż i demontaż;
  • w zestawie dołączona jedna bela;
  • pasuje do wszystkich ładowaczy czołowych przeznaczonych do traktorków, ładowarek teleskopowych, ładowarki kompaktowej Schaffer, ładowarki kołowej i gąsienicowej CAT.

  
Producent : BRUDER
Kod producenta : 02332
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 120x110x190 mm
Wymiary : 120 x 86 x 86 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi

Napisz recenzję

Chwytak do bel słomy z okrągłą belą Bruder 02332

Chwytak do bel słomy z okrągłą belą Bruder 02332

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)