Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Dzwonek Micro fioletowy AC4653

Dzwonek Micro fioletowy AC4653

Kod producenta: MICROAC4653
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(08.07.2022)
39,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Dzwonek Micro fioletowy AC4653

Dzwonek Micro fioletowy AC4653

 

Fioletowy dzwonek od marki Micro to świetny dodatek do hulajnogi Micro. Podczas przejażdżki zasygnalizuj przechodniów, że zmierzasz w ich stronę. Kolorowy dzwonek marki Micro pasuje do oryginalnych hulajnóg Micro Mini oraz Maxi Micro, ale również rowerków biegowych czy innych pojazdów posiadających kierownicę. Sprawdzi się również na kierownicę o standardowej średnicy 22 mm. To wszystko możliwe jest, dzięki silikonowemu fioletowemu paskowi, który jest bardzo elastyczny oraz posiada regulację długości. Dzwonek jest wodoodporny i łatwy w montażu.

Maluch podczas użycia dzwonka uczy się koordynacji ruchów podczas jazdy, a także prostych zasad bezpieczeństwa i zachowania na drodze. Dodatek sprawdzi się również jako prezent bądź dodatek do wcześniej zakupionego sprzętu, aby nadać całkowicie nowego wyglądu.

Producent:
MICRO
Kod producenta:
AC4653
Kolor:
fioletowy