Akcesoria magazynowo - logistyczne Bruder 02415

Dostępność: Dostępny

Akcesoria magazynowo - logistyczne Bruder 02415

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 20 Listopada (Wtorek)

Twoje dziecko lubi przewozić różne ładunki? Transportowany ładunek podnosi wózkiem widłowym i odkłada w wyznaczone miejsce? Proponowany zestaw akcesoria magazynowe wykonano z najwyższej jakości tworzywa sztucznego przy zachowaniu barw, dzięki czemu wyróżnia się solidną konstrukcją oraz eleganckim wyglądem. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia. Zestaw został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z rzeczywistymi częściami, które można spotkać w magazynie czy na placu składowym. Proponowane akcesoria stanowią ciekawe uzupełnienie serii maszyn transportowych.

W zestawie znajdują się opakowania do przechowywania, magazynowania oraz transportowania ładunków. Dzieci mogą czerpać więcej przyjemności z zabawy dzięki dołączonym paletom euro, koszom oraz skrzyniom z otwieranym wiekiem. Transportowane towary nie zostaną uszkodzone, a na magazynie będzie panował większy ład i porządek.

Podczas zabawy w magazyn dziecko rozwija oraz pobudza wyobraźnię, a także uczy się obowiązków, które należą do danego zawodu.

Zawartość zestawu:
  • 10 palet EURO;
  • 2 kosze siatkowe;
  • 2 otwierane skrzynie;


Producent : BRUDER
Kod producenta : 02415
Wiek : 4+
Skala : 1:16
Seria : Profi

Napisz recenzję

Akcesoria magazynowo - logistyczne Bruder 02415

Akcesoria magazynowo - logistyczne Bruder 02415

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)