Dostępność: Dostępny

Malowanie po numerach Kolorowe baloniki GX27954

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)

Przepiękny kolorowy widok z unoszącymi się barwnymi balonikami to kolejny z zestawów do malowania po numerach od firmy Brushme GX27954. Produkt przeznaczony jest nie tylko dla najmłodszych pociech, ale również może być użytkowany przez osoby dorosłe. Z tak skomponowanym produktem wyciszysz się i zrelaksujesz się, a najmłodszym pociechom pozwoli to na poszerzenie wyobraźni, rozwinięcie zdolności manualnych i sprawi, że rozpoznawanie kolorów stanie się łatwiejsze.

Malowanie rozpoczyna się już po otwarciu opakowania, należy wypełnić pola kolorami, które są odpowiednio podporządkowane farbkom i czerpać radość z samodzielnego malowania przepięknej scenerii. Numeracja pól pozwoli na doskonałe odtworzenie przedstawionego na wzorze obrazu.

Model Kolorowe baloniki świetnie sprawdzi się jako upominek prezentowy dla osób mających doczynienie z malowaniem jak  również dla tych co dopiero będą rozpoczynać malowniczą przygodę.

Malowanie po numerach składa się z  obrazka z numerkami, 24 kolorowych farbek akrylowych oraz z trzech pędzelków o różnych wielkościach. Dołączona instrukcja zawiera oznaczenie farb numerkami, a to  pozwoli, że malowanie po numerach będzie prostsze i nie miało końca.

Płótno zostało wykonane z wysokiej jakości materiału, a grafika została umieszczona poprzez drukarkę cyfrową. Ręcznie wykonany wzór został odwzorowany przez doświadczonych artystów. W późniejszym etapie płótno zostało przymocowane do drewnianej ramy, a to wszystko pozwala, że dany obraz wygląda profesjonalnie. Zestaw uzupełnią farby akrylowe, ktrórymi pomalujesz powierzchnię płótna przy użyciu wilgotnego pędzla. Producent w trosce o najmłodszych stworzył farbki ze składników hipoalergicznych, a każda z nich odpowiednio została ponumerowana. Nieodzownym elementem modelu są pędzelki o różnych wielkościach. Trzy rodzaje zostały wykonane z elastycznego tworzywa i są wytrzymałe.

Kolorowy krajobraz to nauka poprzez zabawę niezależnie od kategorii wiekowej. Po skończeniu malowniczej pracy doskonale sprawdzi się jako dekoracja Twojego wnętrza. Ten model to również świetna alternatywa na miłe spędzenie weekendu. Krajobraz do samodzielnego malowania pozwoli na rozwinięcie umiejętności plastycznych, wyćwiczy kordynację, a jednocześnie nauczy cierpliwości i wytrwałości u osoby malującej po numerach.

Po skończonej pracy możesz być z siebie dumny i zamontować pejzaż na ścianie swojego mieszkania jako element dekoracyjny Twojego wnętrza. A to wszystko dzięki dołączonym haczykom do malowniczego pejzażu.

W zestawie:
  • płótno o wymiarze 40x50 cm
  • 24 kolorowych farbek akrylowych, które są ponumerowane zgodnie z przykładową instrukcją;
  • trzy rodzaje pędzelków o różnej grubości;
  • haczyki;
  • przykładowa instrukcja.

Producent : BRUSHME
Kod producenta : GX27954
Wiek : 7+
Wymiary : 40X50 cm

Napisz recenzję

Malowanie po numerach Kolorowe baloniki GX27954

Malowanie po numerach Kolorowe baloniki GX27954

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)