Dostępność: Dostępny

Malowanie po numerach Balon w Prowansji GX32305

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)

Przepiękne lawendowe pole
z uroczym zachodem słońca oraz unoszącym się balonem nad wspaniałym malowniczym krajobrazem to kolejny z zestawów do malowania po numerach. Balon w Prowansji GX32305 to jeden spośród modeli do malowania proponowanych przez markę Brushme. Produkt przeznaczony jest nie tylko dla najmłodszych pociech, ale również może być użytkowany przez osoby dorosłe. Z tak skomponowanym produktem wyciszysz się i zrelaksujesz się, a najmłodszym pozwoli poszerzyć wyobraźnię i nauczy rozpoznawania kolorów i  precyzji w malowaniu.

Malowanie rozpoczyna się już po otwarciu opakowania, należy wypełnić pola kolorami podporządkowanymi odpowiednio numerkom zamieszczonych na farbkach i czerpać radość z samodzielnego malowania przepięknej scenerii. Numeracja pól pozwoli na doskonałe odtworzenie przedstawionego na broszurze pejzażu.
Model świetnie sprawdzi się jako upominek prezentowy dla osób mających doczynienie z malowaniem jak również dla tych co dopiero będą rozpoczynać barwną przygodę.

Malowanie po numerach składa się z obrazka z numerkami, 24 kolorowych farbek akrylowych oraz z trzech pędzelków o różnych wielkościach. Dołączona instrukcja zawiera odpowiednio ponumerowane pola, a to sprawi, że malowanie po numerach będzie łatwiejsze.

Płótno zostało wykonane z wysokiej jakości materiału, a grafika została umieszczona poprzez drukarkę cyfrową. Ręcznie wykonany wzór został odwzorowany przez doświadczonych artystów. Płótno zostało przymocowane do drewnianej ramy, a to wszystko pozwala, że dany obraz wygląda profesjonalnie jak od prawdziwego artysty. Zestaw uzupełnią farby akrylowe, ktrórymi w łatwy sposób pomalujesz powierzchnię płótna przy użyciu wilgotnego pędzla. Producent w trosce o najmłodszych stworzył farbki ze składników hipoalergicznych, a każda z nich zawiera podporządkowany numer. Nieodzownym elementem modelu są pędzelki o różnych wielkościach. Różne rodzaje zostały wykonane z elastycznego tworzywa i są bardzo wytrzymałe.

Ten model to świetna alternatywa na spędzenie weekendu. Krajobraz do samodzielnego malowania pozwoli na rozwinięcie umiejętności plastycznych, wyćwiczy kordynację, a jednocześnie nauczy cierpliwości i wytrwałości u osoby malującej po numerach.

Kolorowy krajobraz to nauka poprzez zabawę niezależnie od kategorii wiekowej. Po skończeniu własnoręcznego dzieła doskonale sprawdzi się jako dekoracja Twojego wnętrza, a za sprawą dołączonych w opakowaniu haczyków bez problemu zamontujesz go na ścianie.

Zestaw zawiera:
  • płótno o wymiarze 40x50 cm;
  • 24 kolorowych farbek akrylowych, które są ponumerowane zgodnie z przykładową instrukcją;
  • trzy rodzaje pędzelków o różnych grubościach;
  • haczyki;
  • przykładowa instrukcja.
Producent : BRUSHME
Kod producenta : GX32305
Wiek : 7+
Wymiary : 40X50 cm
Poziom trudności : 4/5

Napisz recenzję

Malowanie po numerach Balon w Prowansji GX32305

Malowanie po numerach Balon w Prowansji GX32305

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)