Dostępność: Dostępny

Malowanie po numerach Zakochane garbusy GX36567

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)

Jeśli pragniesz spędzić kreatywnie czas, a jednocześnie zrelaksować się i wyciszyć. Sięgnij po malowankę po numerach i stwórz swój pierwszy malowniczy obraz. Zakochane garbusy to jeden z modeli, które uzupełnią kolekcję zestawów malowania po numerach firmy Brushme GX36567. Pejzaż przedstawia kolorowe autka. Barwny widok przypadnie do gustu miłośnikom wszelkiego rodzaju pojazdów.

Kreatywny zestaw do malowania pozwoli na spędzenie czasu w ciekawy sposób. Malowanka to doskonały wybór na upominek prezentowy na każdą okazję jak też może posłużyć jako element dekoracyjny uzupełniający wnętrze Twojego mieszkania.

Posługując się zawartą broszurą stworzysz profesjonalny efekt. Dopasuj odpowiedni kolor farby do pola na którym widnieje numerek i odkryj talent artystyczny u siebie i u swoich bliskich. Równie dobrze własnoręcznie pomalowany widok możesz podarować bliskiej osobie. Na pewno spodoba się osobie obdarowanej, a zwłaszcza, że zostanie wykoanany własnoręcznie, więc przykuje wzrok niejednej osoby.

Pomalowane płótno o wymiarze 40x50 cm spodoba się niejednej osobie zwłaszcza, kiedy zobaczy już widniejący przepiękny krajobraz jako element dekoracyjny mieszkania. Model do samodzielnego malowania pozwoli zwiększyć koordynację ruchową, poszerzy umiejętności artystyczne oraz na relaks i wyciszenie przed położeniem się do snu. Jeśli natomiast lubisz rysować bądź dopiero zaczynasz przygodę z malowaniem to świetny produkt. 

Pejzaż został stworzony aby móc samodzielnie pomalować krajobraz przy pomocy akrylowych farbek, które posiadają w swoim składzie składniki hipoalergiczne, więc są bezpieczne nawet dla najmłodszych pociech. Ponadto producent wyposażył zestaw  w pędzelki o różnych grubościach tak aby można było dopasować do malowanej powierzchni. Barwny pejazaż to zajęcie dla osób w każdym przedziale wiekowym.  Namalowany krajobraz może stać się dekoracją Twojego domu, a Ty będziesz miał satysfakcję, że Twoja praca widnieje na ścianie w Twoim mieszkaniu.

Skomponowany zestaw doskonale sprawdzi się jako upominkowy podarunek niezależnie na jaką okazję. Obdarowana osoba będzie ustatysfakcjonowana takim modelem do malowania. Gdyż nawet nie mając styczności z malowaniem będziesz mógł bez problemu malować sugerując się dołączoną do zestawu broszurą, która przedstawia barwny pejzaż i pokazuje jak ma wyglądać w efekcie finalnym.

W zestawie:
  • płótno o wymiarze 40x50 cm
  • 24 kolorowych farbek akrylowych, które są ponumerowane zgodnie z przykładowym wzorem;
  • trzy rodzaje pędzelków o różnej wielkości;
  • haczyki;
  • przykładowa instrukcja.
Producent : BRUSHME
Kod producenta : GX36567
Wiek : 7+
Wymiary : 40X50 cm

Napisz recenzję

Malowanie po numerach Zakochane garbusy GX36567

Malowanie po numerach Zakochane garbusy GX36567

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)