Tor Deluxe Autka Tut Tut VTech 60552

Dostępność: Dostępny

Tor Deluxe Autka Tut Tut VTech 60552

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 20 Listopada (Wtorek)

Wybierz się na przygodę na torze z zestawem Tor Deluxe firmy Vtech. Tor wyścigowy to uzupełnienie serii Autka Tut Tut. Jedynym ograniczeniem dla dziecka jest jego wyobraźnia.

Zestaw składa się z 30 elementów, które można łączyć dowolnie. Wykaż się kreatywnością i zbuduj z dzieckiem tor o jakim marzy. Bajeczne kolory i różnorodne kształty przykuwają uwagę dziecka i sprawiają, że zabawka staje się jeszcze bardziej interesująca. W zestawie znajduje się interaktywne autko osobowe, które dostarczy dodatkowych atrakcji dziecku.

Tor został wyposażony w 3 punkty rozpoznające pojazdy za pomocą odpowiedniej technologii. Gdy autko przejeżdża przez wyznaczone punkty z samochodziku uaktywniają się wesołe zwroty, piosenki i zabawne efekty.

Dziecko przez zabawę rozwija wyobraźnię oraz pobudza kreatywność. Zabawa na torze kształtuje również umiejętności motoryczne dziecka. Nasza pociecha trenuje sprawność ruchową dłoni i opanowanie przemyślanych ruchów.

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi zestawami z serii Tut Tut Autka, dlatego możliwe jest zbudowanie całego miasteczka, a zabawa nigdy się nie znudzi.


Kod producenta : 60552
Wiek : 1+
Wymiary opakowania : 25,5 x 9 x 21,5 cm
Baterie : 2 x AAA (testowe w zestawie)

Napisz recenzję

Tor Deluxe Autka Tut Tut VTech 60552

Tor Deluxe Autka Tut Tut VTech 60552

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)