Wóz strażacki Autka Tut Tut VTech 60553

Dostępność: Dostępny

Wóz strażacki Autka Tut Tut VTech 60553

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)

Autko Wóz strażacki
to interaktywny samochodzik z kolekcji Tut Tut Autka oferowany przez firmę Vtech. Wystarczy nacisnąć przycisk z uśmiechem na szybie autka, a dziecko usłyszy wesołe melodyjki, piosenki oraz rymowanki wypowiadane przez wóz strażacki. To wszystko połączone z efektami świetlnymi!

Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie zabawka, wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.


Zabawka posiada również ruchome elementy. Na dachu wozu znajduje się ruchoma drabina, która zaciekawi i z dodatkowych atrakcji przy zabawie.

Zabawkę zaprojektowano w kształcie oraz wymiarach dopasowanych do małej rączki dziecka.

Autka pasują do zestawów z serii Tut Tut Autka, które można dokupić oddzielnie. W zestawach znajdują się punkty rozpoznające, przy których przejeżdżające autku reaguje wydając dźwięki odpowiednie do sytuacji.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, a przyciski sprzyjają percepcji dotykowej i sprawności dłoni urwisa.

Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która jest połączeniem zabawy i nauki w jednym. Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 1 do 5 lat.


Producent : TREFL
Kod producenta : 60553
Wiek : 1+
Baterie : 2 x AAA (testowe w zestawie)
Język : polski

Napisz recenzję

Wóz strażacki Autka Tut Tut VTech 60553

Wóz strażacki Autka Tut Tut VTech 60553

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)