Tor z rampą Autka Tut Tut VTech 60554

Dostępność: Dostępny

Tor z rampą Autka Tut Tut VTech 60554

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Wybierz się na przygodę na torze z zestawem Szalony tor z rampą firmy Vtech. Szalona rampa uzupełnia kolekcję zabawek serii Tut Tut Autka. Wprowadź swoją pociechę w świat dziecięcej motoryzacji.

Z zestawu można stworzyć 3 konfiguracje torów. Zdecyduj, który tor stworzycie dzisiaj. Będzie to Podwójna Rampa, Tor Kaskaderski a może Super Zjazd? Możecie również skomponować inny tor, według swojego pomysłu. Wykaż się kreatywnością i zbuduj z dzieckiem tor o jakim marzy.

Wystarczy, że podniesiesz wyrzutnię, a wyścig rozpocznie się!

Bajeczne kolory i różnorodne kształty przykuwają uwagę dziecka i sprawiają, że zabawka staje się jeszcze bardziej interesująca. W zestawie znajduje się interaktywne autko wyścigówka, które dostarczy dodatkowych atrakcji dziecku. Tor został wyposażony w 2 punkty rozpoznające pojazdy za pomocą odpowiedniej technologii. Gdy autko przejeżdża przez wyznaczone punkty z samochodziku uaktywniają się wesołe zwroty, piosenki i zabawne efekty.

Dziecko przez zabawę rozwija wyobraźnię oraz pobudza kreatywność. Zabawa na torze kształtuje również umiejętności motoryczne dziecka. Nasza pociecha trenuje umiejętności manualne, a przede wszystkim sprawność ruchową dłoni.

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi zestawami z serii Tut Tut Autka, dlatego możliwe jest zbudowanie całego miasteczka, a zabawa nigdy się nie znudzi.Producent : TREFL
Kod producenta : 60554
Wiek : 1+
Baterie : 2 x AAA ( testowe w zestawie)
Język : polski

Napisz recenzję

Tor z rampą Autka Tut Tut VTech 60554

Tor z rampą Autka Tut Tut VTech 60554

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)