Wieża parkingowa Autka Tut Tut VTech 60558

Dostępność: Dostępny

Wieża parkingowa Autka Tut Tut VTech 60558

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Nie masz gdzie zaparkować autka? Z zestawem Wieża Parkingowa znajdziesz miejsce parkingowe, a dodatkowo wybierzesz się na przygodę po piętrowej spirali. Nowa budowla to kolejny zestaw z serii Tut Tut Autka od firmy VTech. Od teraz masz wiele możliwości zabawy. Możesz tworzyć budowlę zgodną z instrukcją lub dowolną trasę wyścigową. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Wykaż się kreatywnością lub buduj tor o jakim marzysz.

Wybierz jedną z dwóch opcji przejazdu. Wolisz dłuższą, bardziej pokręconą drogę wyjazdu przy stacji benzynowej? Jeśli chcesz zahaczyć o myjnię samochodową – wybierz drugą, krótszą trasę przejazdu. Na drugim piętrze znajduje się bramka, przesuń ją a zablokujesz alternatywną drogę.


Wybrałeś już trasę, no to w drogę! Ustaw samochodzik na wyrzutni i wystartuj. Gdy znudzi Cię szybka jazda, możesz zaparkować swój pojazd na górze lub na samym dole.
Bajeczne kolory i różnorodne kształty przykuwają uwagę dziecka i zachęcają do zabawy. W zestawie znajduje się interaktywne autko van, które dostarczy dodatkowych atrakcji dziecku. Tor został wyposażony w 6 punktów rozpoznających pojazdy za pomocą odpowiedniej technologii. Gdy autko przejeżdża przez wyznaczone punkty z samochodziku uaktywniają się wesołe zwroty, 3 piosenki i 6 melodii. Samochodzik odgrywając role uczy dziecko nazw pojazdów.

Dziecko przez zabawę rozwija wyobraźnię oraz pobudza kreatywność. Zabawa na torze kształtuje również umiejętności motoryczne dziecka. Nasza pociecha obracając rolkę na moście, ruszając kurtyną lub wirówką w myjni trenuje sprawność ruchową dłoni i opanowanie przemyślanych ruchów. Punkty rozpoznające wzbogacają zasób słownictwa oraz zachęcają do mówienia.

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi zestawami z serii Tut Tut Autka, dlatego możliwe jest zbudowanie całego miasteczka, a zabawa nigdy się nie znudzi.

W skrócie:
  • wyrzutnia;
  • duża spiralna rampa;
  • kurtyna;
  • przesuwana bramka;
  • myjnia samochodowa;
  • miejsce parkingowe na dole i na górze wieży;
  • stacja benzynowa z ruchomym wlewem paliwa;
  • interaktywne autko van;


Producent : TREFL
Kod producenta : 60558
Wiek : 1+
Wymiary opakowania : 45 x 15 x 32,8 cm
Baterie : 2x AAA (testowe w zestawie)
Język : polski

Napisz recenzję

Wieża parkingowa Autka Tut Tut VTech 60558

Wieża parkingowa Autka Tut Tut VTech 60558

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)