Dostępność: Dostępny

Garaż Autka Tut Tut VTech 60597

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Nie masz gdzie zaparkować autka? Z zestawem Garaż znajdziesz miejsce parkingowe, a dodatkowo wybierzesz się na przygodę po stromym torze zjazdu. Nowa budowla to kolejny zestaw z serii Tut Tut Autka od firmy VTech. Od teraz masz wiele możliwości zabawy. Możesz tworzyć budowlę zgodną z instrukcją lub dowolną trasę. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Wykaż się kreatywnością lub zbuduj tor o jakim marzysz.

W zestawie znajduje się ponad 50 piosenek, melodii oraz dźwięków i zwrotów, które towarzyszą dziecku przy zabawie.


Wybierz na którym piętrze chcesz zostawić swoje autko: 1, 2, a może w podziemiach.

Wolisz dłuższą, bardziej pokręconą drogę wyjazdu czy mniej ekstremalną? Jeśli jednak chcesz zahaczyć o wagę samochodową – wybierz drugą, krótszą trasę przejazdu. Możesz również wyruszyć w drogę windą, która rozpoznaje piętra.
Wybrałeś już trasę, no to w drogę! Ustaw samochodzik i podnieś szlaban by wyjechać z ostatniego piętra. Gdy znudzi Cię szybka jazda, możesz zaparkować swój pojazd na wolnym miejscu postojowym.

Bajeczne kolory i różnorodne kształty przykuwają uwagę dziecka i zachęcają do zabawy. W zestawie znajduje się interaktywne autko holownik, które dostarczy dodatkowych atrakcji dziecku. Tor został wyposażony w 9 punktów rozpoznających pojazdy za pomocą odpowiedniej technologii. Gdy autko przejeżdża przez wyznaczone punkty z samochodziku uaktywniają się wesołe zwroty, 3 piosenki i 6 melodii.

Samochodzik odgrywając role uczy dziecko nazwy i funkcji holownika.

Dziecko przez zabawę rozwija wyobraźnię oraz pobudza kreatywność. Zabawa na torze kształtuje również umiejętności motoryczne dziecka. Punkty rozpoznające wzbogacają zasób słownictwa dziecka oraz zachęcają je do mówienia.

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi zestawami z serii Tut Tut Autka, dlatego możliwe jest zbudowanie całego miasteczka, a zabawa nigdy się nie znudzi.

W skrócie:
  • duży 3 piętrowy garaż;
  • interaktywna winda rozpoznająca piętra;
  • podnoszony szlaban;
  • lądowisko helikoptera;
  • przyciski pianina;
  • waga samochodowa;
  • interaktywne autko holownik;


Producent : TREFL
Kod producenta : 60597
Wiek : 1+
Baterie : autko: 2 x AAA (w zestawie); garaż: 2 x AA (brak w zestawie)
Język : polski

Napisz recenzję

Garaż Autka Tut Tut VTech 60597

Garaż Autka Tut Tut VTech 60597

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)