Ambulans Tut Tut Autka VTech 60805

Dostępność: Dostępny

Ambulans Tut Tut Autka VTech 60805

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)

Autko Ambulans
uzupełnia kolekcję interaktywnych samochodzików z serii Autka Tut Tut oferowany przez firmę Vtech. Wystarczy nacisnąć przycisk z uśmiechem na szybie autka, a dziecko usłyszy wesołe melodyjki, piosenki oraz rymowanki wypowiadane przez samochód, a także sygnały jak prawdziwej karetki pogotowia.
To wszystko połączone z efektami świetlnymi!

Małe urwisy uwielbiają pojazdy uprzywilejowane, które pędzą na sygnale by ratować świat. Gdy dziecku znudzi się zabawa i straci chwilowo zainteresowanie, autko wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię. W przypadku, gdy wydawane dźwięki i przygrywane melodyjki zaczną przeszkadzać rodzince, wystarczy użyć przycisku ON/OFF znajdującego się pod spodem autka. Zabawka stanie się wówczas przyjemnym mini samochodzikiem do jazdy.

Ambulans zaprojektowano tak, aby kształt oraz wymiary były dopasowane do małej rączki dziecka.

Autko pasuje do zestawów z serii Tut Tut Autka, które można dokupić oddzielnie. W zestawach znajdują się punkty rozpoznające, przy których przejeżdżające autko reaguje wydając dźwięki odpowiednie do sytuacji.

Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która łączy zabawę z nauką. Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 1 do 5 lat. Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, a przyciski sprzyjają percepcji dotykowej i sprawności dłoni urwisa.


Producent : TREFL
Kod producenta : 60805
Wiek : 1+
Baterie : 2 x AAA (testowe w zestawie)
Język : polski

Napisz recenzję

Ambulans Tut Tut Autka VTech 60805

Ambulans Tut Tut Autka VTech 60805

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)