Autobus Tut Tut Autka VTech 60806

Dostępność: Dostępny

Autobus Tut Tut Autka VTech 60806

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)

Autobus
to kolejna zabawka z serii interaktywnych samochodzików Autka Tut Tut marki Trefl Vtech. Wystarczy nacisnąć przycisk z uśmiechem na szybie, a dziecko usłyszy wesołe melodyjki, piosenki oraz rymowanki wypowiadane przez pojazd. To wszystko połączone z efektami świetlnymi!

Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie, autobus wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię. W przypadku, gdy wydawane dźwięki i przygrywane melodyjki zaczną przeszkadzać rodzince, wystarczy użyć przycisku ON/OFF znajdującego się pod spodem autka. Zabawka stanie się wówczas przyjemnym mini samochodzikiem do jazdy.

Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która łączy zabawę z nauką. Stworzona została z myślą o dzieciach w wieku od 1 do 5 lat. Zabawkę zaprojektowano tak aby kształt oraz wymiary były dopasowane do małej rączki dziecka.

Autka pasują do zestawów z serii, które można dokupić oddzielnie. W zestawach znajdują się punkty rozpoznające, przy których przejeżdżające autko reaguje wydając dźwięki odpowiednie do sytuacji.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, a przyciski sprzyjają percepcji dotykowej i sprawności dłoni urwisa.


Producent : TREFL
Kod producenta : 60806
Wiek : 1+
Baterie : 2 x AAA (testowe w zestawie)
Język : polski

Napisz recenzję

Autobus Tut Tut Autka VTech 60806

Autobus Tut Tut Autka VTech 60806

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)