Dostępność: Dostępny

Duży Wóz Strażacki Tut Tut Autka VTech 60810

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Duży wóz strażacki 
zapewnia zabawę z efektami świetlno-dźwiękowymi. Interaktywna zabawka oferowana  z serii Tut Tut Autka marki Trefl zachęca dzieci do aktywności ruchowej. Została stworzona z myślą o urwisach w wieku od 1 do 5 lat. Mały strażak ugasi każdy pożar oraz pomoże przy każdej sprawie. Naciśnij przycisk syreny strażackiej. Dźwięk syreny wzywa na kolejną akcję!

Do zestawu dołączono interaktywne autko straż pożarna, aby spędzony wspólnie czas był jeszcze bardziej przyjemny. Duży wóz strażacki został wyposażony w 3 punkty rozpoznające pojazdy za pomocą odpowiedniej technologii. Gdy małe autko przejeżdża przez wyznaczone punkty z samochodziku uaktywniają się wesołe zwroty, piosenki i melodie. Chcesz jeszcze posłuchać straży pożarnej? Naciśnij przycisk z uśmiechem na szybie autka, aby usłyszeć jego głos. Samochodzik odgrywając role uczy dziecko nowych słów oraz wspomaga rozwój mowy.

Zabawka posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie wozem, wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię. Jeśli towarzystwo gadającego strażaka zacznie dokuczać pozostałym domownikom, wystarczy wyłączyć dźwięk zabawki. Wóz strażacki sprawdzi się wówczas jako autko z ruchomymi elementami.

W zabawce boczne drzwi otwierają się, przez które może przejechać mini autko uruchamiając punkt rozpoznawczy. Drabina rozkłada się oraz dodatkowo obraca się, aby mały strażak mógł wspiąć się wyżej podczas akcji ratunkowej. Ratownik ma możliwość dostania się z każdej strony bez zbędnego przestawiania całego pojazdu. To wszystko pozwoli zaoszczędzić czas i szybciej udzielić pomocy. Dodatkowo znajduje się przesuwana gaśnica oraz obracany wąż strażacki. Jak widzisz, wóz jest w pełni wyposażony na akcję.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, natomiast ergonomiczny kształt sprzyja rozwojowi motoryki i sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata. A może przy zabawie odkryją nową pasję i zwiększą kreatywność?

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi zestawami z serii Tut Tut Autka, dlatego możliwe jest zbudowanie całego miasteczka, a zabawa nigdy się nie znudzi.


Producent : TREFL
Kod producenta : 60810
Wiek : 1+
Wymiary opakowania : 31 x 13,2 x 27,8 cm
Wymiary : 24,5 x 12 cm
Baterie : 2 x AAA (testowe w zestawie)
Język : polski

Napisz recenzję

Duży Wóz Strażacki Tut Tut Autka VTech 60810

Duży Wóz Strażacki Tut Tut Autka VTech 60810

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)