Dostępność: Dostępny

Zestaw Autka Tut Tut Pojazdy ratownicze: Ambulans Straż Policja

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 20 Listopada (Wtorek)

Zestaw pojazdów ratunkowych uzupełnia kolekcję interaktywnych samochodzików z serii Autka Tut Tut oferowany przez firmę Vtech. W opakowaniu znajdziesz trzy pojazdy służby ratowniczej: policję, straż pożarną oraz ambulans. Wystarczy nacisnąć przycisk z uśmiechem na szybie autka, a dziecko usłyszy wesołe melodyjki, piosenki oraz rymowanki wypowiadane przez samochody, a także sygnały jak prawdziwej służby. To wszystko połączone z efektami świetlnymi!

Małe urwisy uwielbiają pojazdy uprzywilejowane, które pędzą na sygnale by ratować świat. Gdy dziecku znudzi się zabawa i straci chwilowo zainteresowanie, autko wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię. W przypadku, gdy wydawane dźwięki i przygrywane melodyjki zaczną przeszkadzać rodzince, wystarczy użyć przycisku ON/OFF znajdującego się pod spodem autka. Zabawka stanie się wówczas przyjemnym mini samochodzikiem do jazdy.

Pojazdy zaprojektowano tak, aby kształt oraz wymiary były dopasowane do małej rączki dziecka.

Trzy pojazdy w jednym zestawie to jeszcze więcej niesamowitej frajdy dla urwisa. Autka pasują do zestawów z serii Tut Tut Autka, które można dokupić oddzielnie. W zestawach znajdują się punkty rozpoznające, przy których przejeżdżające autko reaguje wydając dźwięki odpowiednie do sytuacji.

Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która łączy zabawę z nauką. Samochody stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 1 do 5 lat. Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, a przyciski sprzyjają percepcji dotykowej i sprawności dłoni urwisa.

Wiek: 1-5 lat
Długość autek: ok 8,5 cm
Wymagane baterie do pojazdu: 2 x AAA /LR03 (baterie testowe w zestawie)

Napisz recenzję

Zestaw Autka Tut Tut Pojazdy ratownicze: Ambulans Straż Policja

Zestaw Autka Tut Tut Pojazdy ratownicze: Ambulans Straż Policja

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)