Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Wóz strażacki Autka Tut Tut VTech 60553
  • Wóz strażacki Autka Tut Tut VTech 60553
Wóz strażacki Autka Tut Tut VTech 60553

Wóz strażacki Autka Tut Tut VTech 60553

Kod producenta: TL60553
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
44,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Wóz strażacki Autka Tut Tut VTech 60553

Wóz strażacki Autka Tut Tut VTech 60553

 

Autko Wóz strażacki to interaktywny samochodzik z kolekcji Tut Tut Autka oferowany przez firmę Vtech. Wystarczy nacisnąć przycisk z uśmiechem na szybie autka, a dziecko usłyszy wesołe melodyjki, piosenki oraz rymowanki wypowiadane przez wóz strażacki. To wszystko połączone z efektami świetlnymi!

Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie zabawka, wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.


Zabawka posiada również ruchome elementy. Na dachu wozu znajduje się ruchoma drabina, która zaciekawi i z dodatkowych atrakcji przy zabawie.

Zabawkę zaprojektowano w kształcie oraz wymiarach dopasowanych do małej rączki dziecka.

Autka pasują do zestawów z serii Tut Tut Autka, które można dokupić oddzielnie. W zestawach znajdują się punkty rozpoznające, przy których przejeżdżające autku reaguje wydając dźwięki odpowiednie do sytuacji.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, a przyciski sprzyjają percepcji dotykowej i sprawności dłoni urwisa.

Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która jest połączeniem zabawy i nauki w jednym. Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 1 do 5 lat.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
60553
Wiek:
1+
Baterie:
2 x AAA (testowe w zestawie)
Język:
polski