Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Policja Tut Tut Autka VTech 60557
  • Policja Tut Tut Autka VTech 60557
Policja Tut Tut Autka VTech 60557

Policja Tut Tut Autka VTech 60557

Kod producenta: TL60557
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
44,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Policja Tut Tut Autka VTech 60557

Policja Tut Tut Autka VTech 60557

 

Autko Policja to interaktywny samochodzik z kolekcji Autka Tut Tut oferowany przez firmę Vtech. Wystarczy nacisnąć przycisk z uśmiechem na szybie autka, a dziecko usłyszy wesołe melodyjki, piosenki oraz rymowanki wypowiadane przez samochód, a także sygnały jak prawdziwej policji. To wszystko połączone z efektami świetlnymi!

Gdy dziecko znudzi się
zabawą i straci chwilowo zainteresowanie, autko wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.

Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która jest połączeniem zabawy i nauki w jednym. Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 1 do 5 lat i zaprojektowano aby kształt oraz wymiarach dopasowały się do małej rączki dziecka.

Autka pasują do zestawów z serii Tut Tut Autka, które można dokupić oddzielnie. W zestawach znajdują się punkty rozpoznające, przy których przejeżdżające autku reaguje wydając dźwięki odpowiednie do sytuacji.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, a przyciski sprzyjają percepcji dotykowej i sprawności dłoni urwisa.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
60557
Wiek:
1+
Baterie:
2 x AAA (testowe w zestawie)
Język:
polski