Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Osobówka Autka Tut Tut VTech 60559
  • Osobówka Autka Tut Tut VTech 60559
Osobówka Autka Tut Tut VTech 60559

Osobówka Autka Tut Tut VTech 60559

Kod producenta: TL60559
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
42,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Osobówka Autka Tut Tut VTech 60559

Osobówka Autka Tut Tut VTech 60559

 

Autko osobowe - garbus to interaktywny samochodzik z kolekcji Tut Tut Autka oferowany przez firmę Vtech. Wystarczy nacisnąć przycisk z uśmiechem na szybie autka, a dziecko usłyszy wesołe melodyjki, piosenki oraz rymowanki wypowiadane przez zabawkę. To wszystko połączone z efektami świetlnymi!

Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie zabawka, wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.

Zabawkę zaprojektowano o kształcie oraz wymiarach dopasowanych do małej rączki dziecka.

Autko pasuje do zestawów z serii Tut Tut Autka, które można dokupić oddzielnie. W zestawach znajdują się punkty rozpoznające, przy których przejeżdżające autko reaguje wydając dźwięki odpowiednie do sytuacji.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, a przyciski sprzyjają percepcji dotykowej i sprawności dłoni urwisa.

Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która jest połączeniem zabawy i nauki w jednym. Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 1 do 5 lat.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
60559
Wiek:
1+
Baterie:
2 x AAA (testowe w zestawie)
Język:
polski