Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Wywrotka Autka Tut Tut VTech 60560
  • Wywrotka Autka Tut Tut VTech 60560
Wywrotka Autka Tut Tut VTech 60560

Wywrotka Autka Tut Tut VTech 60560

Kod producenta: TL60560
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Wywrotka Autka Tut Tut VTech 60560

Wywrotka Autka Tut Tut VTech 60560

 


Autko Wywrotka to interaktywny samochodzik z kolekcji Tut Tut Autka oferowany przez firmę Vtech. Wystarczy nacisnąć przycisk z uśmiechem na szybie autka, a dziecko usłyszy wesołe melodyjki, piosenki oraz rymowanki wypowiadane przez samochód. To wszystko połączone z efektami świetlnymi!

Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie, autko wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.

Zabawka posiada również ruchome elementy. Z tyłu wozu na przyczepie, można przewozić materiały. Dodatkowo dziecko może wywrócić ją, co zapewni dodatkowych atrakcji przy zabawie.

Zabawkę zaprojektowano tak aby pasowała do małej rączki dziecka.

Autka pasują do zestawów z serii Tut Tut Autka, które można dokupić oddzielnie. W zestawach znajdują się punkty rozpoznające, przy których przejeżdżające autku reaguje wydając dźwięki odpowiednie do sytuacji.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, a przyciski sprzyjają percepcji dotykowej i sprawności dłoni urwisa.

Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która jest połączeniem zabawy i nauki w jednym.

Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 1 do 5 lat.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
60560
Wiek:
1+
Baterie:
2 x AAA (testowe w zestawie)
Język:
polski