Spycharka Autka Tut Tut VTech 60809

Dostępność: Dostępny

Accessories

Spycharka Autka Tut Tut VTech 60809

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)

Spycharka
to interaktywny pojazd budowlany z kolekcji Tut Tut Autka oferowany przez firmę Vtech. Wystarczy nacisnąć przycisk z uśmiechem na szybie autka, a dziecko usłyszy wesołe melodyjki, piosenki oraz rymowanki wypowiadane przez spychacz. To wszystko połączone z efektami świetlnymi!

Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie, autko wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.

Zabawka posiada również ruchome elementy. Z przodu wozu zaczepiona jest łyżka, którą możesz przesunąć materiały czy inne zabawki. Dodatkowo dziecko może ustawić jej wysokość do pracy, co zapewni dodatkowych atrakcji przy zabawie. Spychacz ma delikatne wgłębienie, dzięki czemu możesz w podniesionej nad maszyną platformie przewieźć mały dodatek :)

Autka pasują do zestawów z serii Tut Tut Autka, które można dokupić oddzielnie. W zestawach znajdują się punkty rozpoznające, przy których przejeżdżające autku reaguje wydając dźwięki odpowiednie do sytuacji.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, a przyciski sprzyjają percepcji dotykowej i sprawności dłoni urwisa.

Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która jest połączeniem zabawy i nauki w jednym. Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 1 do 5 lat. Zaprojektowano ją tak aby pasowała do małej rączki dziecka.

 
Producent : TREFL
Kod producenta : 60809
Wiek : 1+
Baterie : 2 x AAA (testowe w zestawie)
Język : polski

Napisz recenzję

Spycharka Autka Tut Tut VTech 60809

Spycharka Autka Tut Tut VTech 60809

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)