Betonowóz Tut Tut Autka VTech 60808

Dostępność: Dostępny

Betonowóz Tut Tut Autka VTech 60808

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)

Autko Betonowóz
to interaktywny samochodzik z kolekcji Tut Tut Autka oferowany przez firmę Vtech. Wystarczy nacisnąć przycisk z uśmiechem na szybie autka, a dziecko usłyszy wesołe melodyjki, piosenki oraz rymowanki wypowiadane przez samochód. To wszystko połączone z efektami świetlnymi!

Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie, autko wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.

Zabawka posiada również ruchome elementy. Gruszka, znajdująca się z tyłu wozu obraca się, co jeszcze bardziej zaciekawi maluszka i zachęci do zabawy.

Autka pasują do zestawów z serii Tut Tut Autka, które można dokupić oddzielnie. W zestawach znajdują się punkty rozpoznające, przy których przejeżdżające autku reaguje wydając dźwięki odpowiednie do sytuacji. Jednak pojazd sam w sobie nadaje się do zabawy i sprawdzi się również do jazdy w pojedynkę po wyznaczonej trasie.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, a przyciski sprzyjają percepcji dotykowej i sprawności dłoni urwisa. Zabawkę zaprojektowano tak aby pasowała do małej rączki dziecka.

Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która jest połączeniem zabawy i nauki w jednym. Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 1 do 5 lat.

 
 
Producent : TREFL
Kod producenta : 60808
Wiek : 1-5 lat
Baterie : 2 x AAA (baterie testowe w zestawie)
Język : polski

Napisz recenzję

Betonowóz Tut Tut Autka VTech 60808

Betonowóz Tut Tut Autka VTech 60808

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)