Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Betonowóz Tut Tut Autka VTech 60808
  • Betonowóz Tut Tut Autka VTech 60808
Betonowóz Tut Tut Autka VTech 60808

Betonowóz Tut Tut Autka VTech 60808

Kod producenta: TL60808
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
44,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Betonowóz Tut Tut Autka VTech 60808

Betonowóz Tut Tut Autka VTech 60808

 

Autko Betonowóz to interaktywny samochodzik z kolekcji Tut Tut Autka oferowany przez firmę Vtech. Wystarczy nacisnąć przycisk z uśmiechem na szybie autka, a dziecko usłyszy wesołe melodyjki, piosenki oraz rymowanki wypowiadane przez samochód. To wszystko połączone z efektami świetlnymi!

Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie, autko wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.

Zabawka posiada również ruchome elementy. Gruszka, znajdująca się z tyłu wozu obraca się, co jeszcze bardziej zaciekawi maluszka i zachęci do zabawy.

Autka pasują do zestawów z serii Tut Tut Autka, które można dokupić oddzielnie. W zestawach znajdują się punkty rozpoznające, przy których przejeżdżające autku reaguje wydając dźwięki odpowiednie do sytuacji. Jednak pojazd sam w sobie nadaje się do zabawy i sprawdzi się również do jazdy w pojedynkę po wyznaczonej trasie.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, a przyciski sprzyjają percepcji dotykowej i sprawności dłoni urwisa. Zabawkę zaprojektowano tak aby pasowała do małej rączki dziecka.

Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która jest połączeniem zabawy i nauki w jednym. Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 1 do 5 lat.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
60808
Wiek:
1+
Baterie:
2 x AAA (baterie testowe w zestawie)
Język:
polski