Dostępność: Dostępny

Warsztat Samochodowy Autka Tut Tut VTech 61072

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Twoje autko Tut Tut potrzebuje naprawy? Z dwupiętrowym zestawem Warsztat Samochodowy 61072 autko szybko będzie w pełni sprawne a dodatkowo możesz pojeździć ruchomą windą :) Nowa budowla uzupełnia serię pojazdów Tut Tut Autka od firmy VTech. Z kolejnym zestawem Trefl dziecko ma jeszcze więcej możliwości zabawy. Nasza pociecha może odgrywać scenki i poczuć się jak prawdziwy mechanik lub wczuć sie w rolę klienta.

Dodatkową atrakcję zapewnią ruchome elementy. Warsztat samochodowy posiada ruchomą windę z obracaną platforma naprawczą, otwieraną bramę garażu, zjazd dla autek, ruchomy pistolet lakierniczy, a także dystrybutor do tankowania paliwa i interaktywne narzędzia.

W zestawie znajduje się ponad 40 piosenek, melodii oraz dźwięków i zwrotów, które towarzyszą dziecku przy zabawie. Ustaw samochodzik na górze zjeżdżalni i poczuj się niczym na placu zabaw. Gdy znudzi Cię szybka jazda, możesz zaparkować swój pojazd na przegląd do zakładu.

Bajeczne kolory i różnorodne kształty przykuwają uwagę dziecka i zachęcają do zabawy. W zestawie znajduje się interaktywne autko Hot Rod, które dostarczy dodatkowych atrakcji dziecku. Warsztat mechaniczny został wyposażony w 8 punktów rozpoznających pojazdy za pomocą odpowiedniej technologii. Gdy autko przejeżdża przez wyznaczony punkt z samochodziku uaktywniają się wesołe zwroty, 3 pioseneki i 6 melodii. Niewielkich rozmiarów autko idealnie pasuje do rączki dziecka.

Maluch przez zabawę rozwija wyobraźnię oraz pobudza kreatywność. Zabawa w warsztacie kształtuje również umiejętności motoryczne dziecka. Punkty rozpoznające wzbogacają zasób słownictwa dzieci, zachęcają je do mówienia oraz wprowadzają we wspaniały świat motoryzacji.

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi zestawami z serii Tut Tut Autka, dlatego możliwe jest zbudowanie całego miasteczka, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wszystkie piosenki i zwroty są w języku polskim.

W skrócie:
  • warsztat samochody;  
  • narzędzia warsztatowe;
  • otwierana brama garażu;
  • ruchoma winda z obracaną platformą naprawczą;
  • dystrybutor do tankowania paliwa; 
  • zjazd dla autek;
  • interaktywne autko Hot Rod;
     
Producent : TREFL
Kod producenta : 61072
Wiek : 1-5 lat
Wymiary opakowania : 40 x 29 x 8 cm (dł x szer x wys)
Baterie : 2 x AAA/LR03 (testowe w zestawie)

Napisz recenzję

Warsztat Samochodowy Autka Tut Tut VTech 61072

Warsztat Samochodowy Autka Tut Tut VTech 61072

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)