Posterunek Policji Autka Tut Tut VTech 61073

Dostępność: Dostępny

Posterunek Policji Autka Tut Tut VTech 61073

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Posterunek policji 61073
to nowy zestaw z serii Autka Tut Tut, który prezentuje miejsce pracy policji. Zestaw pozwala dziecku odgrywać scenki z komisariatu i poczuć się jak prawdziwy policjant. Bajeczne kolory przyciągają wzrok urwisów, a jakość zabawki zyskuje w oczach rodzica. Interaktywna zabawka marki Trefl zachęca dzieci do zabawy i budowania. Zestaw został stworzony z myślą o urwisach w wieku od 1 do 5 lat. Mały strażnik prawa złapie każdego przestępcę oraz pomoże przy każdej akcji. W zestawie znajduje się radiowóz, który pomoże ścigać przestępców i przyśpieszy ich złapanie. Gdy dziecko schwyta bandytę, zaprowadź go na posterunek i zamknij w więziennej celi!

Posterunek składa się z dwóch poziomów i obejmuje ruchomą windę wraz z rampą, które pozwalają na swobodne przemieszczanie się między piętrami. Na parterze znajduje się pomieszczenie z otwieranymi drzwiami oraz podnoszoną bramką. Drzwi zamontowane w posterunku otwierają się by umożliwić przejazd dla mini autka. Z kolei na pierwszym poziomie znajduje się przycisk alarmu oraz radar. Z piętra dziecko może zjechać windą dla samochodzików lub krętym zjazdem z rondem z sygnalizacja świetlną. Jak widać komisariat jest w pełni wyposażony i gotowy na akcję ratunkową.

Do zestawu dołączono interaktywne autko policyjne, aby spędzony wspólnie czas był jeszcze bardziej przyjemny. Na szybie radiowozu znajduje się przycisk z uśmiechem, dzięki któremu dziecko może usłyszeć melodyjki i rymowanki wyśpiewywane przez autko. Samochodzik odgrywając role uczy dziecko nowych słów oraz wspomaga rozwój mowy. Dodatkowe uzupełnienie zestawu stanowi dołączony pachołek oraz barierka.

Komisariat policji został wyposażony w 5 punktów rozpoznających pojazdy za pomocą odpowiedniej technologii. Gdy małe autko przejeżdża przez wyznaczone punkty z samochodziku uaktywniają się wesołe zwroty, piosenki i melodie. Zestaw łącznie wyposażony został w 40 piosenek, melodii i dźwięków do przygrywania. Zabawka posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie zabawką wyłączy się ona automatycznie, by zaoszczędzić baterię. Jeśli towarzystwo gadającego radiowozu czy budynku policji zacznie dokuczać pozostałym domownikom, wystarczy wyłączyć dźwięk. Sprawdzi się wówczas jako zabawka z ruchomymi elementami.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełko wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową, natomiast ergonomiczny kształt sprzyja rozwojowi motoryki i sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata. A może przy zabawie odkryją nową pasję i zwiększą kreatywność?

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi zestawami z serii Tut Tut Autka, dlatego możliwe jest zbudowanie całego miasteczka, a zabawa nigdy się nie znudzi.
         
Producent : TREFL
Kod producenta : 61073
Wiek : 1-5 lat
Wymiary opakowania : 45 x 13,5 x 31 cm
Baterie : 2 x AAA/ LR03 (testowe w zestawie)

Napisz recenzję

Posterunek Policji Autka Tut Tut VTech 61073

Posterunek Policji Autka Tut Tut VTech 61073

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)