Dostępność: Dostępny

Odlotowe lotnisko VTech 61241

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Odlotowe lotnisko 61241
to kolejny zestaw z serii Autka Tut Tut, który uzupełnia serię śpiewających autek. Zestaw pozwala na zabawę w prawdziwego pilota i odgrywanie scenek z lotniska. Bajeczne kolory przyciągają wzrok urwisów, a jakość zabawki sprawia, że zyskuje ona w oczach rodzica. Interaktywna zabawka marki Trefl zachęca dzieci do zabawy i budowania. Zestaw został stworzony z myślą o urwisach w wieku od 1 do 5 lat. Z odlotowym lotniskiem mały podróżnik może wybrać się w podróż w każde miejsce :) W lataniu pomoże dziecku autko - samolot z rozkładanymi skrzydłami. 

Odlotowe lotnisko zostało wyposażone w 6 punktów rozpoznających pojazdy za pomocą odpowiedniej technologii. Gdy małe autko przejeżdża przez wyznaczone punkty z samochodziku uaktywniają się wesołe zwroty, piosenki i melodie. Zestaw łącznie wyposażony został w 35 piosenek, melodii i dźwięków do przygrywania. Zabawka posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie zabawką wyłączy się ona automatycznie, by zaoszczędzić baterię. Jeśli towarzystwo gadającego samolotu czy lotniska zacznie dokuczać pozostałym domownikom, wystarczy wyłączyć dźwięk. Zestaw sprawdzi się wówczas jako zabawka z ruchomymi elementami.

W zestawie znajduje się wieża informacyjna wraz z radarem, który można obrócić w prawo i w lewo. Jeśli chcesz bezpiecznie wylądować obróć radar w prawą stronę, a samolot podejdzie do lądowania. Zanim jednak wylądujesz musisz wzbić się w chmury... Pomoże Ci w tym zamontowana wyrzutnia z dźwignią. Po ustawieniu samolotu na wyrzutni, wystarczy pociągnąć czerwony uchwyt w dół, a samolocik wzbije się prosto w niebo. 

Na lotnisku znajduje się miernik wiatru, który kręci się i obraca. Dziecko za sprawą wskaźnika może sprawdzić czy warunki są odpowiednie na jakąkolwiek podniebną przygodę. Na parterze lotniska dziecko może bawić się w odbiór bagażu (wystarczy przesunąć suwak tam i z powrotem), a także skorzystać z punktu do tankowania. Po długiej podróży samolotem należy pamiętać o uzupełnieniu paliwa :) Lotnisko Tut Tut Autka jest w pełni wyposażone i gotowe na każdą podróż :)

Do zestawu dołączono interaktywny samolot z rozkładanymi skrzydłami, aby spędzony wspólnie czas był jeszcze bardziej przyjemny. Na szybie samolotu znajduje się przycisk z uśmiechem, dzięki któremu dziecko może usłyszeć melodyjki i rymowanki wyśpiewywane przez autko. Samochodzik odgrywając role uczy dziecko nowych słów oraz wspomaga rozwój mowy. Dodatkowe uzupełnienie zestawu stanowi dołączony pachołek oraz barierka.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełko wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową, natomiast ergonomiczny kształt sprzyja rozwojowi motoryki i sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata. A może przy zabawie odkryją nową pasję i zwiększą kreatywność?

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi z serii Tut Tut Autka. Producent szczególnie poleca połączenie zestawu z garażem 60597. Kolekcjonując pojazdy oraz budynki z kolorowej serii mały urwis może stworzyć całe miasteczko.

    
Producent : TREFL
Kod producenta : 61241
Wiek : 1-5 lat
Wymiary opakowania : 44,5 x 13,5 x 31 cm
Baterie : 2 x AAA/ LR03 (testowe w zestawie)

Napisz recenzję

Odlotowe lotnisko VTech 61241

Odlotowe lotnisko VTech 61241

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)