Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Duży Autotransporter Tut Tut Autka VTech 61426

Duży Autotransporter Tut Tut Autka VTech 61426

Kod producenta: TL61426
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
136,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Duży Autotransporter Tut Tut Autka VTech 61426

Duży Autotransporter Tut Tut Autka VTech 61426

 

Załaduj swoich przyjaciół na kolorową rampę i wybierz się na przejażdżkę z autotransporterem z serii Tut Tut Autka Vtech marki Trefl. Zsuń je po kolei po ruchomej rampie i od razu zacznijcie zwiedzać okolicę. Możesz przewozić w nim swoje mniejsze pojazdy z tej serii, ale zmieści się w środku 5 autek. Dodatkowo producent do zestawu dołączył dwa mini samochodziki, aby zabawa stała się jeszcze bardziej przyjemna. Zabawie towarzyszą wesołe melodie oraz dźwięki wydawane przez pojazd. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat.

Autotransporter został wyposażony w 2 punkty rozpoznające pojazdy za pomocą odpowiedniej technologii. Gdy małe autko przejeżdża przez wyznaczone punkty z samochodziku uaktywniają się wesołe zwroty, piosenki i melodie. Chcesz jeszcze posłuchać osobówki? Naciśnij przycisk z uśmiechem na szybie autka, aby usłyszeć jej głos. Zestaw łącznie wyposażony został w 35 piosenek do przygrywania. Samochodzik odgrywając role uczy dziecko nowych słów oraz wspomaga rozwój dziecka.

Samochód posiada dużą przestrzeń ładunkową, aby przewieźć jak największą ilość przy jednym transporcie. Dziecko nie będzie miało żadnego problemu z załadunkiem, ponieważ pojazd posiada ruchomą rampę załadowczą, którą można obniżyć i podnosić w zależności od potrzeby. Dodatkowo w zabawce znajdują się koła zębate, którymi dziecko może obracać. Wydają przy tym przyjemny, mechaniczny dźwięk.

Zabawka posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie wozem, wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię. Jeśli towarzystwo gadającego autka zacznie dokuczać pozostałym domownikom, wystarczy wyłączyć dźwięk zabawki. Autotransporter sprawdzi się wówczas jako autko z ruchomymi elementami.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, natomiast ergonomiczny kształt sprzyja rozwojowi motoryki i sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata. A może przy zabawie odkryją nową pasję i zwiększą kreatywność?

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi zestawami z serii Tut Tut Autka, dlatego możliwe jest zbudowanie całego miasteczka, a zabawa nigdy się nie znudzi.

W skrócie:

  • podświetlana przednia szyba autka (buźka) - w trakcie piosenek, melodii i zwrotów uruchamiane są dodatkowe efekty świetlne;
  • ruchomy komin aktywuje dodatkowe dźwięki;
  • obracanie kół zębatych podnosi i obniża rampę;
  • podniesiona rampa umożliwia autkom zjazd po torze;
  • autotransporter pomieści aż 5mini autek.
  • regulacja głośności;
  • automatyczne wyłączanie;
  • dwie strefy zawierające punkt rozpoznający;
  • dwa mini autka;
Producent:
TREFL
Kod producenta:
61426
Wiek:
1+
Wymiary:
35 x 25 x 11,5 cm
Baterie:
2 x AAA ( testowe w zestawie)
Wymiary opakowania:
37,5 x 27,5 x 13 cm