Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Garaż Tut Tut Autka VTech 61456

Garaż Tut Tut Autka VTech 61456

Kod producenta: TL61456
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Garaż Tut Tut Autka VTech 61456

Garaż Tut Tut Autka VTech 61456

 


Miejsce parkingowe powinno być odpowiednie dla każdego pojazdu i właśnie zestaw Garaż Tut Tut Autka VTech 61456 to gwarantuje. Zaparkujesz autko, a dodatkowo wybierzesz się na przejażdżkę po kolorowym torze zjazdu. Nowy model Garażu to kolejny zestaw z serii Tut Tut Autka od firmy VTech. Od dziś zyskasz wiele możliwości zabawy. Możesz tworzyć budowlę zgodnie z instrukcją lub dowolną trasę. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Wykaż się kreatywnością i zbuduj tor o jakim marzysz.

W zestawie znajduje się ponad 40 piosenek, melodii oraz dźwięków i zwrotów, które towarzyszą dziecku przy zabawie. Wybierz na którym piętrze chcesz zostawić swoje autko: 1, 2 a może w podziemiach.
 
Wolisz dłuższą, bardziej pokręconą drogę wyjazdu czy mniej ekstremalną? Jeśli jednak chcesz zahaczyć o wagę samochodową – wybierz drugą, krótszą trasę przejazdu. Możesz również wyruszyć w drogę windą, która rozpoznaje piętra. Wybrałeś już trasę, no to w drogę! Ustaw samochodzik i podnieś bramkę by wyjechać z ostatniego piętra. Na koniec zabawy możesz zaparkować swój pojazd na wolnym miejscu postojowym.

Różne kolory oraz kształty przykują uwagę dziecka i zachęcą do zabawy. W zestawie znajduje się interaktywne autko holownik, które dostarczy dodatkowych atrakcji dziecku. Tor został wyposażony w 9 punktów rozpoznających pojazdy za pomocą odpowiedniej technologii. Gdy autko przejeżdża przez wyznaczone punkty z samochodziku uaktywniają się wesołe zwroty, 3 piosenki i 6 melodii. Samochodzik odgrywając role uczy dziecko nazwy i funkcji holownika.

Dodatkowym atutem jest trwałe wykonanie oraz funkcja automatycznego wyłączania, która oszczędza baterię. Interaktywny zestaw jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 1 do 5 roku życia i zachęci do zabawy najbardziej wymagającą pociechę.

Dziecko przez zabawę rozwija wyobraźnię oraz pobudza kreatywność. Zabawa na torze kształtuje również umiejętności motoryczne dziecka, a umieszczone na trasie punkty rozpoznające wzbogacą zasób słownictwa dziecka.

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi zestawami z serii Tut Tut Autka, dlatego możliwe jest zbudowanie całego miasteczka, a zabawa nigdy się nie znudzi.

W skrócie:

  • duży 3 piętrowy garaż;
  • interaktywna winda rozpoznająca piętra;
  • podnoszona bramka;  
  • lądowisko helikoptera;
  • przyciski pianina;
  • waga samochodowa;
  • interaktywne autko holownik;

Wymagane baterie: autko: 2 x AAA/LR03 (baterie testowe w zestawie); garaż: 2 x AA (brak w zestawie)
Wymiary: 55 x 15 x 38,1 cm (dł x szer x wys)

Producent:
TREFL
Kod producenta:
61456
Wiek:
1+
Język:
polski