Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
MAN TGS Zielona Betoniarka Bruder 03710

MAN TGS Zielona Betoniarka Bruder 03710

Kod producenta: BR03710
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
194,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
MAN TGS Zielona Betoniarka Bruder 03710

MAN TGS Zielona Betoniarka Bruder 03710

 

Zielona betoniarka MAN TGS może okazać się pomocna przy budowie domów, bloków czy dróg. Z tą zabawką Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy budowlaniec. Przekonaj się, że mieszanie piasku, małych kamyków czy ryżu jako baza pod budowę nie było prostsze. Oryginalna ciężarówka od marki Bruder odwzorowana została w skali 1:16 zgodnie z rzeczywistą betoniarką. Producent stawia przede wszystkim na wysokiej jakości wykonanie oraz najlepsze materiały, by zabawka wyróżniała się solidną konstrukcją, a dziecko niejeden raz cieszyło się nią przy zabawie. Pojazd przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Betoniarka posiada trzyosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Dodatkowo zapewnia większą stabilność konstrukcji pojazdu. W samochodzie przednia szybka w kabinie jest przeszklona, a wszystkie drzwi otwierają się, by dziecko mogło posadzić na fotelu jako kierowcę czy pasażera figurkę z serii bWorld. Model wyposażono w składane lusterka boczne. Teraz nawet parkowanie tyłem nie jest trudne, gdyż można dostosować ich wysokość do operatora. W czasie postoju dziecko może złożyć je całkowicie, by nikt ich nie uszkodził.

Gruszka betoniarki obraca się w dwie strony przy pomocy korbki znajdującej się na boku zielonego pojemnika. Wsyp "zaprawę" do lejka z tyłu ciężarówki, zakręci pokrętłem, a zacznie się ona wysypywać przez rozłożoną rurę spustową. W zależności od kierunku obrotu, towary będą ładowane lub transportowane z beczki. Jeśli chcesz wylać grunt w konkretne miejsce, wystarczy obrócić rynnę w odpowiednim kierunku. Można ją wydłużyć, wystarczy użyć dwóch rynienek przymocowanych i przechowywanych po bokach gruszki. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez przestawiania samochodu możesz zdecydować od której strony rozpocząć wylewać fundament, nawet w miejscach trudno dostępnych.

Aby operator mógł zajrzeć do betoniarki i zobaczyć ile zaprawy pozostało w środku gruszki na boku pojazdu zamocowano drabinę. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie.

Zestaw zawiera miękkie, gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez uciążliwego hałasu może więc korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Małe drobnostki i ruchome elementy w zabawce pobudzają dziecięcą wyobraźnię oraz pomagają odkryć nowe pasje. Dziecko dodatkowo poprzez zabawę trenuję koordynację ruchową, uczy się samodzielności, a także podejmowania decyzji.

Betoniarkę marki MAN można dodatkowo uzupełnić modułem świetlno-dźwiękowym montowanym na wierzchu kabiny. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest dołączony do zestawu. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność.

W skrócie:

  • trzyosiowe zawieszenie;
  • składane boczne lusterka;
  • otwierane drzwi w przeszklonej kabinie kierowcy (pasażera i kierowcy);
  • składana rynna spustowa;
  • obracająca się przy pomocy pokrętła gruszka betoniarki;
  • w pełni funkcyjny system mieszania;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03710
Wiek:
3+
Wymiary:
510 x 185 x 265 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
605 x 195 x 275 mm
Marka:
MAN