Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Scania R Betoniarka Bruder 03554
 • Scania R Betoniarka Bruder 03554
 • Scania R Betoniarka Bruder 03554
 • Scania R Betoniarka Bruder 03554
 • Scania R Betoniarka Bruder 03554
 • Scania R Betoniarka Bruder 03554
Scania R Betoniarka Bruder 03554 Scania R Betoniarka Bruder 03554 Scania R Betoniarka Bruder 03554 Scania R Betoniarka Bruder 03554 Scania R Betoniarka Bruder 03554
Scania R Betoniarka Bruder 03554

Scania R Betoniarka Bruder 03554

Kod producenta: BR03554
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Scania R Betoniarka Bruder 03554

Scania R Betoniarka Bruder 03554

 


Betoniarka Scania R 03554 może okazać się pomocna przy budowie domów, bloków czy dróg. Mieszanie piasku, małych kamyków czy ryżu jako baza pod budowę domku porwie małe urwisy w wir zabawy na wiele godzin. Ta specjalistyczna i oryginalna maszyna zabawka od marki Bruder odwzorowana została w skali 1:16 zgodnie z rzeczywistą betoniarką. Producent stawia przede wszystkim na wysokiej jakości wykonanie oraz najlepsze materiały, by zabawka wyróżniała się solidną konstrukcją, a dziecko niejeden raz cieszyło się nią przy zabawie. Pojazd przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Gruszka betoniarki obraca się w dwie strony przy pomocy pokrętła znajdującego na czerwonym zbiorniku. Wsyp piasek lub małe kamyki do lejka z tyłu ciężarówki, zakręci pokrętłem, a przez rozłożoną rurę spustową zacznie wysypywać się "zaprawa". W zależności od kierunku obrotu, towary będą ładowane lub transportowane z beczki. Jeśli chcesz wylać grunt w konkretne miejsce, wystarczy obrócić rynnę w odpowiednim kierunku. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez przestawiania samochodu możesz zdecydować od której strony rozpocząć fundament, nawet w miejscach trudno dostępnych. Rynny przymocowane do boków zestawu można wsunąć na tylną rynnę betonową, by ją wydłużyć.

Na pojeździe zamocowana jest drabina, aby operator mógł zajrzeć do betoniarki i zobaczyć ile zaprawy pozostało w środku. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie.

Betoniarka
 posiada czteroosiowe zawieszenie, które chroni obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. W przeszklonej kabinie pojazdu wszystkie drzwi otwierają się, by dziecko mogło posadzić na fotelu jako kierowcę czy pasażera figurkę z serii bWorld. Dodatkowo model wyposażono w składane lusterka boczne. Teraz nawet parkowanie tyłem nie jest trudne, gdyż można dostosować ich wysokość do operatora, a w czasie postoju złożyć całkowicie.

W zestawie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez uciążliwego hałasu może więc korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Małe drobnostki i ruchome elementy w zabawce pobudzają dziecięcą wyobraźnię oraz pomagają odkryć nowe pasje. Dziecko dodatkowo poprzez zabawę trenuję koordynację ruchową, uczy się samodzielności, a także podejmowania decyzji.

Betoniarkę marki Scania można dodatkowo uzupełnić modułem świetlno - dźwiękowym montowanym na wierzchu kabiny. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest dołączony do zestawu. W kabinie przewidziano miejsce na jego montaż. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność na drodze.

W skrócie:
 • składane boczne lusterka;
 • otwierane drzwi w przeszklonej kabinie kierowcy (pasażera i kierowcy);
 • obracana, przedłużana rynna spustowa;
 • drabina zamocowana na gruszce pojazdu;
 • obracana w obie strony gruszka za pomocą pokrętła;
 • w pełni funkcyjny system mieszania;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03554
Wiek:
4+
Wymiary:
575 x 185 x 273 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
660 x 190 x 285 mm
Marka:
Scania