Dostępność: Dostępny

MAN Betoniarka Bruder 02744

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 14 Lipca (Wtorek)


Betoniarka marki MAN
to specjalistyczny a zarazem oryginalny pojazd pomocny przy budowie domów, bloków czy dróg. Niemiecki producent zabawek Bruder odwzorował model w skali 1:16 zgodnie z wymiarami rzeczywistej betoniarki. Zabawka wykonana z wysokiej jakości tworzywa wyróżnia się solidną konstrukcją, by niejeden raz dziecko cieszyło się nią przy zabawie. Pojazd przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Mieszanie piasku, kamieni czy betonu podczas budowy domku porwie małe urwisy w wir zabawy na wiele godzin. Dziecko poprzez zabawę uczy się, rozwija oraz pobudza wyobraźnię.

Betoniarkę posiada ruchomą gruszkę, która obraca się przy pomocy pokrętła znajdującego się pomiędzy naczepą, a gruszką. Po napełnieniu zbiornika wystarczy zakręcić pokrętłem, a przez rozłożoną rurę spustową zacznie wysypywać się "zaprawa".

Dodatkowo umieszczony został w pełni funkcjonalny szary zbiornik na wodę, po którego napełnieniu z węża połączonego z pojemnikiem zacznie lecieć woda. W zestawie znajduje się wiaderko, do którego możemy zebrać wylewaną wodę.

Betoniarka posiada trzyosiowe zawieszenie, które zmniejsza ryzyko uszkodzenia zabawki oraz pozwala na większy załadunek maszyny. Producent zadbał również o bezpieczną zabawę poprzez montaż gumowych, miękkich opon z profilowanym bieżnikiem. Zabawka idealnie nadaje się do używania zarówno w zaciszu domu, jak i w ogrodzie. Rodzice nie muszą martwić się o zbędny hałas.

Zabawę dziecka urozmaici odchylana kabina kierowcy, pod nią znajduje się silnik odwzorowany zgodnie z oryginalnym wyglądem serca maszyny. Dodatkowo istnieje możliwość wstawienia na dachu zabawki modułu świetlno – dźwiękowego.

W skrócie:
  • trzyosiowe zawieszenie;
  • obracana gruszka betoniarki przy pomocy pokrętła;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • odchylana kabina kierowcy;
  • składana i obracana rynna spustowa;
  • zbiornik oraz wąż na wodę;
  • wiaderko w zestawie;
Producent : BRUDER
Kod producenta : 02744
Wiek : 4+
Wymiary : 465 x 175 x 265 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : MAN

Napisz recenzję

MAN Betoniarka Bruder 02744

MAN Betoniarka Bruder 02744

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)