Dostępność: Dostępny

MACK Betoniarka Bruder 02814

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 14 Lipca (Wtorek)


Betoniarka marki MACK
przyda się przy budowie domów, bloków czy dróg. Niemiecki producent zabawek Bruder odwzorował model w skali 1:16 zgodnie z wymiarami rzeczywistej betoniarki. Prawdziwą ucztą dla oczu każdego fana ciężarówki są chromowane elementy naczepy. Zabawka wykonana z wysokiej jakości tworzywa wyróżnia się solidną konstrukcją, by niejeden raz dziecko cieszyło się nią przy zabawie. Pojazd przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Mieszanie piasku, wody czy "betonu" podczas budowy domku porwie małe urwisy w wir zabawy na wiele godzin. Dziecko poprzez zabawę uczy się, rozwija oraz pobudza wyobraźnię.

Betoniarkę posiada ruchomą gruszkę, która obraca się przy pomocy pokrętła znajdującego się pomiędzy naczepą, a gruszką na zbiorniku. Wsyp piasek lub małe kamyki do lejka z tyłu ciężarówki, zakręci pokrętłem, a przez rozłożoną rurę spustową zacznie wysypywać się "zaprawa". W zależności od kierunku obrotu, towary będą ładowane lub transportowane z beczki. Rynny przymocowane do boków zestawu można wsunąć na tylną rynnę betonową, by ją wydłużyć.

Na pojeździe zamocowana jest drabina, aby figurka kierowcy mogła zajrzeć do betoniarki i zobaczyć ile zaprawy pozostało w środku. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie.

Betoniarka ma trzyosiowe zawieszenie, które zmniejsza ryzyko uszkodzenia zabawki oraz pozwala na większy załadunek maszyny. Zamontowane zawieszenie zwiększy również bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Zabawka idealnie nadaje się do używania zarówno w zaciszu domu, jak i w ogrodzie. Rodzice nie muszą martwić się o zbędny hałas. To wszystko za sprawą zamontowanych gumowych, miękkich opon z profilowanym bieżnikiem.

Ciekawe świata dziecko ma także możliwość otwarcia klapy maski. Pod klapą samochodu znajduje się silnik odwzorowany zgodnie z oryginalnym wyglądem serca maszyny, podobnie jak pozostałe elementy. W kabinie z otwieranymi drzwiami można umieścić figurkę z serii bWorld jako kierowcę, która nie jest dołączona do zestawu i należy nabyć ją oddzielnie. Kierowca ciężarówki nie będzie miał żadnego problemu z zaparkowaniem na placu budowy, a to wszystko za sprawą składanych lusterek.

W skrócie:
  • trzyosiowe zawieszenie;
  • obracana gruszka betoniarki przy pomocy pokrętła;
  • otwierane drzwi kabiny kierowcy;
  • otwierana pokrywa silnika;
  • składana i obracana rynna spustowa;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
Producent : BRUDER
Kod producenta : 02814
Wiek : 4+
Wymiary : 665 x 185 x 275 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Mack

Napisz recenzję

MACK Betoniarka Bruder 02814

MACK Betoniarka Bruder 02814

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)