Dostępność: Dostępny

Scania R Betoniarka Bruder 03554

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 14 Lipca (Wtorek)


Betoniarka Scania R
może okazać się pomocna przy budowie domów, bloków czy dróg. Mieszanie piasku, małych kamyków czy ryżu jako baza pod budowę domku porwie małe urwisy w wir zabawy na wiele godzin. Ta specjalistyczna i oryginalna maszyna zabawka od marki Bruder odwzorowana została w skali 1:16 zgodnie z rzeczywistą betoniarką. Producent stawia przede wszystkim na wysokiej jakości wykonanie oraz najlepsze materiały, by zabawka wyróżniała się solidną konstrukcją, a dziecko niejeden raz cieszyło się nią przy zabawie. Pojazd przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Gruszka betoniarki obraca się w dwie strony przy pomocy pokrętła znajdującego na czerwonym zbiorniku. Wsyp piasek lub małe kamyki do lejka z tyłu ciężarówki, zakręci pokrętłem, a przez rozłożoną rurę spustową zacznie wysypywać się "zaprawa". W zależności od kierunku obrotu, towary będą ładowane lub transportowane z beczki. Jeśli chcesz wylać grunt w konkretne miejsce, wystarczy obrócić rynnę w odpowiednim kierunku. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez przestawiania samochodu możesz zdecydować od której strony rozpocząć fundament, nawet w miejscach trudno dostępnych. Rynny przymocowane do boków zestawu można wsunąć na tylną rynnę betonową, by ją wydłużyć.

Na pojeździe zamocowana jest drabina, aby operator mógł zajrzeć do betoniarki i zobaczyć ile zaprawy pozostało w środku. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie.

Betoniarka
 posiada czteroosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. W przeszklonej kabinie pojazdu wszystkie drzwi otwierają się, by dziecko mogło posadzić na fotelu jako kierowcę czy pasażera figurkę z serii bWorld. Dodatkowo model wyposażono w składane lusterka boczne. Teraz nawet parkowanie tyłem nie jest trudne, gdyż można dostosować ich wysokość do operatora, a w czasie postoju złożyć całkowicie.

W zestawie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez uciążliwego hałasu może więc korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Małe drobnostki i ruchome elementy w zabawce pobudzają dziecięcą wyobraźnię oraz pomagają odkryć nowe pasje. Dziecko dodatkowo poprzez zabawę trenuję koordynację ruchową, uczy się samodzielności, a także podejmowania decyzji.

Betoniarkę marki Scania można dodatkowo uzupełnić modułem świetlno-dzwiękowym montowanym na wierzchu kabiny. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest dołączony do zestawu. W kabinie przewidziano miejsce na jego montaż. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność na drodze.

W skrócie:
  • składane boczne lusterka;
  • otwierane drzwi w przeszklonej kabinie kierowcy (pasażera i kierowcy);
  • obracana, przedłużana rynna spustowa;
  • drabina zamocowana na gruszce pojazdu;
  • obracana w obie strony gruszka za pomocą pokrętła;
  • w pełni funkcyjny system mieszania;
Producent : BRUDER
Kod producenta : 03554
Wiek : 4+
Wymiary : 575 x 185 x 273 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Scania

Napisz recenzję

Scania R Betoniarka Bruder 03554

Scania R Betoniarka Bruder 03554

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)