Dostępność: Dostępny

Mercedes Arocs Betoniarka Bruder 03654

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 14 Lipca (Wtorek)


Betoniarka Mercedes Acros
może okazać się pomocna przy budowie domów, bloków czy dróg. Z tą zabawką Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy budowlaniec. Oryginalna ciężarówka od marki Bruder odwzorowana została w skali 1:16 zgodnie z rzeczywistą betoniarką. Producent stawia przede wszystkim na wysokiej jakości wykonanie oraz najlepsze materiały, by zabawka wyróżniała się solidną konstrukcją, a dziecko niejeden raz cieszyło się nią przy zabawie. Pojazd przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia ze względu na występowanie w zabawce małych elementów. Przekonaj się, że mieszanie piasku, małych kamyków czy ryżu jako baza pod budowę nie było prostsze. 

Betoniarka
 posiada czteroosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. W przeszklonej kabinie pojazdu wszystkie drzwi otwierają się, by dziecko mogło posadzić na fotelu jako kierowcę czy pasażera figurkę z serii bWorld. Dodatkowo model wyposażono w składane lusterka boczne. Teraz nawet parkowanie tyłem nie jest trudne, gdyż można dostosować ich wysokość do operatora, a w czasie postoju złożyć całkowicie.

Gruszka betoniarki obraca się w dwie strony przy pomocy pokrętła znajdującego na czerwonym zbiorniku. Wsyp piasek lub małe kamyki do lejka z tyłu ciężarówki, zakręci pokrętłem, a przez rozłożoną rurę spustową zacznie wysypywać się "zaprawa". W zależności od kierunku obrotu, towary będą ładowane lub transportowane z beczki. Jeśli chcesz wylać grunt w konkretne miejsce, wystarczy obrócić rynnę w odpowiednim kierunku. Można ją wydłużyć, wystarczy użyć dwóch elementów rynienek przymocowanych po bokach gruszki. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez przestawiania samochodu możesz zdecydować od której strony rozpocząć fundament, nawet w miejscach trudno dostępnych.

Aby operator mógł zajrzeć do betoniarki i zobaczyć ile zaprawy pozostało w środku na boku pojezdu zamocowano drabinę. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie.

W zestawie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez uciążliwego hałasu może więc korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Małe drobnostki i ruchome elementy w zabawce pobudzają dziecięcą wyobraźnię oraz pomagają odkryć nowe pasje. Dziecko dodatkowo poprzez zabawę trenuję koordynację ruchową, uczy się samodzielności, a także podejmowania decyzji.

Betoniarkę marki Mercedes można dodatkowo uzupełnić modułem świetlno-dźwiękowym montowanym na wierzchu kabiny. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest dołączony do zestawu. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność.

W skrócie:
  • składane boczne lusterka;
  • otwierane drzwi w przeszklonej kabinie kierowcy (pasażera i kierowcy);
  • obracana, przedłużana rynna spustowa;
  • drabina zamocowana przy gruszce pojazdu;
  • obracana w obie strony gruszka za pomocą pokrętła;
  • w pełni funkcyjny system mieszania;
Producent : BRUDER
Kod producenta : 03654
Wiek : 4+
Wymiary : 580 x 185 x 270 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Mercedes

Napisz recenzję

Mercedes Arocs Betoniarka Bruder 03654

Mercedes Arocs Betoniarka Bruder 03654

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)