Dostępność: Dostępny

Puzzle edukacyjne Ciało człowieka Janod 02681

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Złóż realistyczny model ludzkiego ciała z zestawem Puzzle edukacyjne Ciało człowieka 02681 od firmy Janod przeznaczonym dzieciom od 5 lat. Połącz przyjemną zabawę z nauką, aby w prosty sposób poznać anatomię człowieka. Ta układanka edukacyjna nauczy Twoje dziecko podstaw nie tylko zewnętrznych części ciała, ale także organów i kości. Aby ułatwić dzieciom zrozumienie ich ciała i wyobrażenie proporcji puzzle mają 1 metr wysokości.

Zestaw zawiera trzy gigantyczne układanki w kształcie postaci:
  • 50-elementowa (dwustronna) - przedstawia z jednej strony chłopca, a z drugiej dziewczynkę o różnych odcieniach skóry,
  • 75-elementowa z grafiką organów wewnętrznych,
  • 100-elementowa przedstawiającą ludzki szkielet. Fluorescencyjna plansza świeci w ciemności i zapewnia więcej frajdy z zabawy.
Dzięki ilustracjom z dokładnie opisanymi elementami po ułożeniu całego modelu ciała ludzkiego możesz poszerzyć swoją wiedzę w kontekście anatomii i budowy człowieka. Dziecko przez zabawę rozbudza ciekawość, wprowadza w fascynujący świat nauki oraz odkrywa jej tajemnice.

Dodatkowo w komplecie znajdują się karty pomocnicze do nauki różnych części ludzkiego ciała. Karty są dostępne w 12 językach: polskim, francuskim, angielskim, niemieckim, holenderskim, rosyjskim, hiszpańskim, portugalskim, katalońskim, baskijskim, słowackim i czeskim.

Co więcej układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, a układanie pomaga wypracować sprawność manualną dłoni i cierpliwość.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowanie w zabawkach wielu funkcjonalności wpływa na ogólny postęp pociech. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów. Na dowód tego, że zabawki są całkowicie bezpieczne przyznano im certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH.
          
Producent : JANOD
Kod producenta : 02681
Wiek : 5+
Wymiary opakowania : 33 x 8 x 27 cm
Wymiary : 45 x 0,2 x 100 cm
Waga : 0,85 kg

Napisz recenzję

Puzzle edukacyjne Ciało człowieka Janod 02681

Puzzle edukacyjne Ciało człowieka Janod 02681

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)