To dopiero była ostra jazda!

To dopiero była ostra jazda!

Designerskie i stylowe hulajnogi marki MICRO podbijają serca kolejnych użytkowników! Szwajcarski twórca pojazdów na trzech oraz dwóch kółkach dla dzieci i dorosłych zdobywa coraz większe zainteresowanie wśród aktywnych i żwawych "urwisów". Przecież każdy z nas zachował w sobie cząstkę szaleństwa i urwisa z młodzieńczych lat :)  

Coraz częściej hulajnogi można spotkać towarzyszące dzieciom na rodzinnym spacerze, w parku czy na placu zabaw. Alternatywny, trójkołowy środek transportu sprawdza się szczególnie przy nauce jazdy mniejszych pociech, które rozpoczynają swoją przygodę z koordynacją ruchową. Skręcanie pojazdem za pomocą balansowania ciała ułatwia przełamanie bariery, a nawet zachęca do kolejnej przejażdzki. Marka Micro nie zapomina jednak o swoich starszych zwolennikach, oferując również im trójkołowe hulajnogi Kickboard czy  dwukołowe modele Speed+ i Rocket. Zwinna, szybka i skrętna, a zarazem niepozorna zaskakuje swoimi możliwościami.

Do grona fanów marki MICRO dołączyła również Pani Julia Rozumek - blogerka dziecięca, wnętrz a także autorka własnej kolekcji ubrań. Ileż zastosowań znalazła dla tego pojazdu, a frajdy przy tym - co niemiara:) Wraz z córką wybrały się na przejażdżkę, którą uwieczniły fotorelacją na blogu. Pełny wpis ze zdjęciami dostępny jest pod adresem http://www.juliarozumek.pl/juz-wiem/