Czy Moover spełni również Twoje oczekiwania?

Czy Moover spełni również Twoje oczekiwania?
Poznałeś urok drewnianych zabawek? Pozytywne wrażenie odniesiesz także po bliższym kontakcie z duńską marką Moover, która specjalizuje się tylko produkcji  w drewnie. Wiele osób słyszało o Mooverze, gdyż już kilka lat temu pojawił się na polskim rynku. Obecnie powraca pod naszymi skrzydłami.

Każdy z nas będąc dzieckiem miał ulubioną zabawkę... Wyciągnięta po kilku lub kilkunastu latach ze strychu przywołuje wspomnienia i budzi przyjemne uczucie beztroski. Właśnie takich emocji chcą dostarczać duńscy producenci poprzez designerskie wynalazki. Zostały zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, zgodnie z ich potrzebami, a opracowane by rozwijały i uczyły.

Zarówno seria Classic, jak i Line zasługuje na dłuższą chwilę uwagi. Posiadamy w ofercie różnego rodzaju meble dla lalek, począwszy od wózków, po kołyski czy krzesełka do karmienia. Samochody jeździki, koniki bujane oraz układanki to również nieobce tej marce nowinki. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu.

Stale i niezmiennie, Pani Julia Rozumek - blogerka dziecięca pozostaje oddaną wielbicielką tejże marki. Szczególnym zainteresowaniem i sentymentem obdarza nasz flagowy produkt - jeździk ciężarówkę Dump Truck. Aż trudno uwierzyć ile czasu na zabawę tym pojazdem poświęciły jej dzieciaki - Tosia i Benio, a jaka była przy tym frajda. Klikając w link poniżej możesz przeczytać cały wpis wraz z opinią Julii i zdjęciami jej autorstwa.